Śrubokręt w desce rozdzielczej,

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Śrubokręt w desce rozdzielczej,

Postprzez Rafi » 11 gru 2013, o 23:06

Witam , mam taki mały problem. Podczas wymiany licznika przez moje roztargnienie spadł mi śrubokręt gdzieś do środka w deskę rozdzielczą , proszę powiedzcie mi jak mogę go wyciągnąć albo chociaż czy w czasie jazdy nic mi sie nie stanie przez ten śrubokręt w desce , czy jest możliwe żeby to jakoś dotarło do silnika i tam nie daj Bóg coś się stało ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Rafi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 00:11
Lokalizacja: Lubin

Śrubokręt w desce rozdzielczej,

 

Postprzez Paweu » 11 gru 2013, o 23:15

Rafi napisał(a):czy jest możliwe żeby to jakoś dotarło do silnika i tam nie daj Bóg coś się stało ?


Do silnika nie dotrze bo jest ściana grodziowa. Ale radziłbym Ci poszukać zguby bo albo zrobi gdzieś przypadkowe zwarcie albo przy ew. wypadku może wystrzelić z deski.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Karol B. » 11 gru 2013, o 23:18

Nurkuj pod deskę z latarką ;-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez Radi » 12 gru 2013, o 15:12

Paweu_mk3 napisał(a):
Rafi napisał(a):czy jest możliwe żeby to jakoś dotarło do silnika i tam nie daj Bóg coś się stało ?


Do silnika nie dotrze bo jest ściana grodziowa. Ale radziłbym Ci poszukać zguby bo albo zrobi gdzieś przypadkowe zwarcie albo przy ew. wypadku może wystrzelić z deski.


albo wpadnie gdzieś w mechanizmy pedałów i zablokuje ci np hamulec ale to raczej najczarniejsze scenariusze na 80% srubokręt wypadnie jak odkręcisz plastikową osłonę kolan (ten duży plastik pod kierownicą)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości