Przeciąganie przewodu

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Przeciąganie przewodu

Postprzez lukszumk3 » 18 gru 2014, o 17:24

Witajcie
Czy ktoś orientuje się, bo rozbierał, etc, czy w golfie 3 hatchback z szybrem, da się przeciągnąć przewód od tylnej listwy podsufitki do przedniej lampki? Jest to wgl wykonalne, czy trzeba pruć progi i tamtędy? Wówczas gdzie znajdę wiązkę idącą od lampki - zakładam że koło bezpieczników?
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice

Przeciąganie przewodu

 

Postprzez k-m-r1 » 18 gru 2014, o 18:08

progiem kierowcy potem słupek kierowy są przewody

każdy sposób jest dobry można kombinować środkowym słupkiem ale kto wie czy nie zaplącze sie w pas i w tedy ...
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez lukszumk3 » 18 gru 2014, o 20:41

Myślałem żeby jakoś tyczką puścić to tak jak czerwona linia.
Ale jak się nie da? to poprowadzę tak jak pokazuje zielona. Jak mniemam wg instrukcji od lampki kable lecą tak jak pokazuje fioletowa linia; czy są zakończone jakąś kostką czy trzeb macać po kolorach?
A te pytania po to, bo zamierzam dodać bajer włączania oświetlenia wnętrza podczas odmykania, zwykła czasówka elektroniczna wyzwalana sygnałem masy z dodatkowego kanału centralki zamka przekazywanym na masę lampki . Do kopertówki i przewodu masy nie daleko, bo w tylnych drzwiach są, ale potrzebny mi jeszcze "+" po stacyjce do wyłączania światła po przekręceniu kluczyka, tyle że on chyba jest tylko w lampce i przy bezpiecznikach, dobrze dumam?

5.png
5.png (201.91 KiB) Przeglądane 816 razy
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice


http://mercor.pl/druty/ - - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości