Problem z zamkiem tylne drzwi

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Problem z zamkiem tylne drzwi

Postprzez Kbeny94 » 27 paź 2013, o 16:50

Witam, w moim golfie 3 94r 1.6 pewnego dnia przestał działać zamek w tylnych lewych drzwiach.
Nie mam pompki pneumatycznej i zamków na sprężone powietrze a jedynie niedziałający centralny z alarmem którego nie używam (odłączone zasilanie). Chciałbym rozwiązać tymczasowo sprawę, abym mógł skręcić boczek (który zdemontowałem) zamknąć drzwi i dać spokój. Jak zrobić aby drzwi po zatrzaśnięciu się już nie otworzyły (z założonym boczkiem). Nie działa na dźwignię drzwi ani na nic innego.
Pozdrawiam
Kbeny94
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 18:27
Lokalizacja: Łódź

Problem z zamkiem tylne drzwi

 

Postprzez saszelqq » 27 paź 2013, o 18:41

A rygiel wcisnąć przy zamkniętych? Nie otworzy się przecież samo :P Chyba, że ja cozegoś nie zrozumiałem :P
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Kbeny94 » 27 paź 2013, o 18:51

Próbowałem i też nic. Właśnie nie wiem co może być przyczyną, gdyż nigdy nie miałem w ręku tego zamka, nie wiem jakim sposobem druty (dźwignie) zamykają i otwierają zamek. Wkurza mnie to, że muszę jeździć z boczkiem na tylnym siedzeniu bo przecież nie będę ciął kabla od głośnika i zależy mi, żeby ten boczek wcisnąć i zamknąć drzwi na amen (niekoniecznie pospawać ;) )

[ Dodano: 2013-10-27, 19:31 ]
Udało mi się zamknąć jakoś próbując non-stop. Myślicie, że jest opcja, żeby cięgno wyleciało z jakiegoś zaczepu w zamku i dlatego nie zamyka?
Jutro wypierniczę uniwersalny zamek centralny i rozkręcę oryginalny i zobaczę co i jak.
Kbeny94
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 18:27
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości