Problem z Podsufitką...

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Problem z Podsufitką...

Postprzez Andi103 » 26 paź 2008, o 21:53

Witam.
Problem tkwi w tym, iż Podsufitka odchodzi w miejscu przy przedniej szybie na prawie całej jej szerokości od lewej do prawej :-( Dokładnie to odchodzi materiał od "pianki" z której jest zrobiona podsufitka!!
Próbowałem klejami typu "Kropelka" ....lipa, pianka zaczyna sie topić, to samo z klejami typu "budapren" czy innymi podobnymi!!
Może macie jakiś patent na ten problemik???
Dzięki i Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Andi103
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 cze 2008, o 23:15
Lokalizacja: Malbork

Problem z Podsufitką...

 

Postprzez Halski » 26 paź 2008, o 22:01

Ja przy okazji wymiany szyberdachu postanowiłem podsufitkę wyprać.Później okazało się,że tam gdzie jest wycięcie na silniczek i lampkę podsufitka się porozwarstwiała.Podkleiłem wszystko brystolem i używałem tylko wikolu,pościskałem wszystko spinaczami do bielizny i jak klej złapał,wyciąłem nożykiem do tapet nadmiar brystolu i pozostało wrzucić podsufitkę do wozu i cieszyć się,że już na ceban mi nie spadnie
Avatar użytkownika
Halski
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 wrz 2008, o 14:09
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SIENIU » 28 paź 2008, o 01:35

Witam ja robiłem podsufitkę TYM klejem naprawdę mogę go polecić
Avatar użytkownika
SIENIU
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 03:38
Lokalizacja: BOGATYNIA

Postprzez majk83 » 28 paź 2008, o 13:21

Andi103 napisał(a):Próbowałem klejami typu "Kropelka" ....lipa, pianka zaczyna sie topić, to samo z klejami typu "budapren" czy innymi podobnymi!!
Może macie jakiś patent na ten problemik???


Ja ostatnio przyklejałem podsufitkę klejem polimerowym firmy Dragon..jakieś 3 zeta w obi. Nie ma co kombinowac z kropelkami bo tu nie o to chodzi zeby szybko chwyciło tylko zeby było jak nówka czyli cierpliwie ale dokładnie ;-)
majk83
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 29 paź 2007, o 16:00
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości