podmiana foteli Recaro

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

podmiana foteli Recaro

Postprzez przemo87 » 4 lis 2014, o 17:40

Panowie mam pytanie odnośnie foteli Recaro GTI Edition... mianowicie czy można podmienić fotel kierowcy z fotelem pasażera? mam w domu 2 komplety a mój w Golfie standardowo jest delikatnie przetarty od strony kierowcy i chciałem wsadzić na jego miejsce drugi fotel pasażera w super stanie, tylko czy da się przełożyć regulacje, plastiki itd żeby były od strony drzwi a nie od środka? może ktoś się w to bawił bo z tego co widzę raczej ciężka sprawa...
Avatar użytkownika
przemo87
Badacz tematu
 
Posty: 158
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 12:37
Lokalizacja: Radom-Wielogóra

podmiana foteli Recaro

 

Postprzez BartheZz_3 » 4 lis 2014, o 17:50

jak jest standardowo przetarty to przełóż oparcia, rozbierz z obu stron jeden fotel i zobacz czy pokrętła wychodzą w obie strony czy są tylko z jednej (regulacja oparcia), tak to myślę że będzie pasować.
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez przemo87 » 5 lis 2014, o 14:15

Dzięki, spróbuję ich trochę rozebrać i zobaczymy, najchętniej to i dół bym zamienił bo też już materiał jest słaby na boczku siedziska :-)
Avatar użytkownika
przemo87
Badacz tematu
 
Posty: 158
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 12:37
Lokalizacja: Radom-Wielogóra

Postprzez Taksi » 9 lis 2014, o 21:29

Same stelaże są lewe i prawe wiec przekładki nie wchodzi w grę. Ale zawsze możesz wiesz materiał przełożyć ;-) zapraszam do siebie i obejrzenia jak to wyszło :-)
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości