Podłokietnik od MK IV

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Podłokietnik od MK IV

Postprzez rafi3007 » 28 paź 2016, o 16:43

Witam. Czy próbował ktos może przełożyć podłokietnik z golfa 4 do 3?
rafi3007
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 sie 2015, o 15:09
Rocznik: 1994
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Podłokietnik od MK IV

 

Re: Podłokietnik od MK IV

Postprzez Kamil13 » 4 gru 2016, o 22:06

Witam Cię :-) Mi udało się dostać w okazyjnej cenie cały komplet (fotele przednie + tylna kanapa) z podłokietnikami od Golfa IV. Nie ma większego problemu, aby to przełożyć, wystarczy odrobina dobrych chęci. ;-) Jeśli nie chcesz wymieniać wszystkiego możesz zrobić tylko przód. Masz wtedy gwarancję, że będą pasowały, a i problemu z podłokietnikiem nie będzie :-)
Avatar użytkownika
Kamil13
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2016, o 12:28
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8 benz
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Podłokietnik od MK IV

Postprzez Tajg3r » 8 sty 2017, o 19:17

Kamil13 napisał(a):Witam Cię :-) Mi udało się dostać w okazyjnej cenie cały komplet (fotele przednie + tylna kanapa) z podłokietnikami od Golfa IV. Nie ma większego problemu, aby to przełożyć, wystarczy odrobina dobrych chęci. ;-) Jeśli nie chcesz wymieniać wszystkiego możesz zrobić tylko przód. Masz wtedy gwarancję, że będą pasowały, a i problemu z podłokietnikiem nie będzie :-)


Kamil, jakieś konkretne porady? :) Bo fajna opcja ogólnie rzecz biorąc i plus taki, że żadna chińszczyzna. ;)
Oficjalny fanpejdż!
Avatar użytkownika
Tajg3r
Gaduła
 
Posty: 450
Dołączył(a): 16 lut 2014, o 18:57
Lokalizacja: Sztum
Rocznik: 93
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Podłokietnik od MK IV

Postprzez Kamil13 » 3 lut 2017, o 16:25

Kamil, jakieś konkretne porady? :) Bo fajna opcja ogólnie rzecz biorąc i plus taki, że żadna chińszczyzna. ;)[/quote]

W moim Golfiku poprzedni właściciel sam zrobił tą przeróbkę, łącznie z zapakowaniem deski i licznika od MK IV. Ciężko jest mi odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób zostało to zrobione :-/ Wygląda to jednak bardzo solidnie, nic nie lata, nie przemieszcza się. Po podniesieniu tylnej kanapy otworów montażowych nowych, jak i starych nie widać. Jest zmieniona natomiast elektryka od podgrzewania foteli przednich, jeśli Jesteś zainteresowany to mogę to dla Ciebie sprawdzić, auto aktualnie stoi. Jak Sam mówiłeś, to w końcu "żadna chińszczyzna"
Pozdrówka ;-)
Avatar użytkownika
Kamil13
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2016, o 12:28
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8 benz
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości