pianka

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

pianka

Postprzez dawidg87 » 23 wrz 2008, o 23:42

Chce dobrze tanim kosztem wytłumić swoje autko, co myślicie o tym aby na maty app w drzwiach dodatkowo przykleić warstwę: http://allegro.pl/item444203737_pianka_ ... kazja.html ; jest to lekkie i łatwo się klei, dodatkowo, jeszcze jedną warstwę oprócz na maty, przykleić od wewnętrznej strony tapicerki drzwi :) Podobno wody nie wchłania i dobrze tłumi:) Czy ktoś próbował tak?


Daje maty normalnie tak jak wszyscy dają na drzwi na blachę wszędzie, zatykam otwory fabryczne itp(dystanse również pod głośniki), a później dokładnie maty obklejam tą pianką, oraz całą tapicerkę od środka też obklejam tą pianką akustyczną, myślę, że to dodatkowo zadziała z matami, oraz zniweluje do 0 drganie tapicerki :) i nie chodzi tylko o to aby podczas muzyki dźwięk był lepszy i nic nie drgało, ale aby podczas jazdy ciszej w samochodzie było :)
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec

pianka

 

Postprzez Kuba88 » 24 wrz 2008, o 01:56

To jak wygłuszysz swoje autko w ten sposób,daj pare fotek i powiedz jaki jest efekt końcowy :-D
Avatar użytkownika
Kuba88
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 11:11
Lokalizacja: okolice Łodzi

Postprzez dawidg87 » 24 wrz 2008, o 12:48

Kuba88 napisał(a):To jak wygłuszysz swoje autko w ten sposób,daj pare fotek i powiedz jaki jest efekt końcowy :-D
no na pewno się pochwalę efektem :) jeśli chodzi o wytłumienie to autko będzie wytłumione od góry do dołu i od tyłu do przodu całe, poza zwykłymi matami app i tą pianką z linka co podałem, pójdą jeszcze maty filcowe, zwłaszcza na podłogę, sufit, i boczki zarówno bagażnika oraz boki przy tylnych siedzeniach, bo to 3D, w przednich drzwiach będą tylko maty app i 2 warstwy pianki tak jak w poprzednim poście pisałem :)
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości