paruje...

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

paruje...

Postprzez kris962 » 2 maja 2008, o 00:29

witam.nie dawno wymienilem filtr kabinowy na nowy bo stary sie skonczyl i mi parowala przednia szyba. :lol: .no ale niestety po wymianie nadal paruje tylko ze jak zrobie na cieplo.na zimnym nie wystepuje parowanie.moze cos trzeba jeszcze wymienic albo cós.jak ktos wie to niech podpowie ;-) :-D .
Avatar użytkownika
kris962
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lis 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gostyń

paruje...

 

Postprzez Zico63 » 2 maja 2008, o 00:43

To nie będzie dobra wiadomość: najpewniej jest to nieszczelna nagrzewnica - dostęp do niej jest możliwy dopiero po CAŁKOWITYM demontażu deski rozdzielczej (nie zegarów tylko wszystkiego - schowek, konsola, nawiewy itd.). No tak to zaprojektowali :-( .
Mój TDI, zapraszam w wolnej chwilce, przy: :kawa: moj-golf/vw-golf-1-9-tdi-specjal-zico-s-t12384.html
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez cinas » 2 maja 2008, o 11:51

kolega zico63 dobrze podpowiada jednak zanim zabierzesz się za nagrzewnicę sprawdź też kilka innych, mniej pracochłonnych elementów. Ja bym zaczął od sprawdzenia zamkniętego obiegu powietrza w samochodzie (jak masz taki przycisk z taką zawiniętą strzałką - nim właśnie zamykasz obieg tak że do autka nie dostaje się powietrze z zewnątrz). Kumpel miał podobnie i właśnie tam w kostce od tego przycisku coś nie stykało, zamknął mu się obieg pow. i parowało jak cholera.
Sprawdź też, czy nie masz mokrych dywaników w aucie bo może woda się jakoś dostaje i jak grzejesz w środku też będzie parowało.
Napisz jak jeszcze to nie będzie to.
Pozdro
Avatar użytkownika
cinas
Badacz tematu
 
Posty: 153
Dołączył(a): 4 sie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Sztum

Postprzez kris962 » 2 maja 2008, o 13:12

witam.no niestety nie mam takiego przycisku.mam zwykly nawiew powietrza :-( .mokro raczej nie mam w srodku wiec zostaje ta nagrzewnica.bede musial podjechac do jakiegos mechaniola zeby zobaczyl.moze to to albo cos innego.jak sprawdze to napisze.
Avatar użytkownika
kris962
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lis 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gostyń


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości