nawiew- nie wieje tam gdzie powinien

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

nawiew- nie wieje tam gdzie powinien

Postprzez groochu » 23 lis 2008, o 11:02

Hej, mam taki problem, nie dziala mi regulacja nawiewu szyba-sroodek-nogi, to pokretlo jak nim krece caly czas wieje z kratek na kabine, teraz wiadomo jaka pogoda zeby mi wialo na szybe tro musze zamykac kratki na kabine wtedy cos wieje na szybe ale i tak nie tak mocno co kiedyc, sadze ze cos jest zwiane z tymi linka mi co ustawiaja gdzie ma wiac, jest mozliwosc samemu to naprawic, albo jakos tak to zrobic zeby wiało na szybe przynajmniej?
Avatar użytkownika
groochu
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 15:31
Lokalizacja: Dębica

nawiew- nie wieje tam gdzie powinien

 

Postprzez Leito » 23 lis 2008, o 11:20

Witam kolego. A majstrowałeś coś ostatnio przy nawiewie?;) Pewnie linka wyskoczyła z uchwytu... Rozkręć nawiew i zobacz... Pozdro :)
Leito
Members
 
Posty: 1528
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:40
Lokalizacja: Janówko k. Brodnicy
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez groochu » 23 lis 2008, o 11:27

no majstrowalem kiedys, bo pokretlo z sila nawiewu mi przestalo reagowac na przekrecanie, dopiero jak podgialem blaszke i sprawdzilem styk to zaczelo dzialac, ale znow drugie pokretlo przestalo :-(
Avatar użytkownika
groochu
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 15:31
Lokalizacja: Dębica

Postprzez marcinkoz2910 » 23 lis 2008, o 11:31

groochu, albo linki pospadały z zaczepów, albo owe zaczepy (zaczep sie urwały) albo po prostu linki są na tych miejscach co nie trzeba
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez groochu » 23 lis 2008, o 11:35

ok, ale jak mozna to samemu naprawic, zdiagnozowac czy tak napewno sie podzialo?
Avatar użytkownika
groochu
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 15:31
Lokalizacja: Dębica

Postprzez marcinkoz2910 » 23 lis 2008, o 14:17

groochu napisał(a):zdiagnozowac
musisz rozebrać panel z pokrętłami (4 śruby masz pod tą osłonką co jest na nawiewach nałożona i 2 śruby są koło popielniczki ) jak już to odkręcisz to wyjmiesz sobie delikatnie panel z pokrętłami i zobaczysz czy linki od nawiewów nie latają sobie swobodnie lub czy nie pospadały z zaczepów , jeśli tak to nałożyć i masz spokój a jak masz połamane zaczepy to albo nowy panel albo przytaśmuj mocno taśmą izolacyjną linkę do linki sąsiednie i zciśnij to jeszcze takimi opaskami bo pancerz tej linki musi być nieruchomy inaczej nie bedzie Ci to działac tak jak powinno
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości