Mocowanie listwy

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Mocowanie listwy

Postprzez Macio1986 » 17 lis 2007, o 22:06

Witam, zwracam się do Was z prośbą o możliwość zdobycia mocowania (spinki) do listwy plastikowej która znajduje się nad oknem bocznym w tyle auta wersji 3 drzwiowej. Przeszukałem całe allegro i wiele stron poświęconym mocowanium różnego rodzaju i niestety nie spotkałem się z takowymi spinkami. Golf jest z rocznika 93. Jeżeli chodzi o zdjęcie przedstawiające wygląd spinki to neistety nie posiadam na dzień dzisiejszy, aczkolwiem mam nadzieje, że wiecie jak ten element wygląda. Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam
Macio1986
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lis 2007, o 22:01
Lokalizacja: Rypin

Mocowanie listwy

 

Postprzez tyberianki » 18 lis 2007, o 13:53

po co się tak wysilać i szukać na allegro, choć są, to lepiej zrobisz bo pewnie za darmo dostaniesz na autozłomach tzw.szrotach w 5 sek sobie wyjmniesz :) powodzenia
Avatar użytkownika
tyberianki
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 15 sie 2007, o 11:54
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez buli84gt » 19 lis 2007, o 20:37

producent wszelkiego rodzaju spinek: romix
:arrow: www.romix.pl ja ostatnio kupowałem spinki do listwy bocznej tej na drzwiach i za 10 szt po maxymalnym rabacie zapłaciłem 17 zł wiec nie tak mało jak na taki drobiazg.

[ Dodano: 2007-11-19, 19:43 ]
własnie zaglądałem na tą stronke i masz tam zdjęcia kazdej spinki więc możesz sobie porównac. :lol:
Avatar użytkownika
buli84gt
Czytacz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 19:42
Lokalizacja: poznań / biedrusko


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości