Lusterko wewnętrzne

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Lusterko wewnętrzne

Postprzez nowik » 21 gru 2013, o 17:12

Witam. Niedawno stałem się posiadaczem golfa III. Problem polega na tym że lusterko było przymocowane na silikon i odpadło. Lusterko jest dobre, tylko mocowanie które jest przyklejone do szyby jest w środku połamane. Jak je odkleić od szyby ?? I gdzie można kupić takie mocowanie bo szukałem wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć tej części. Z góry dzięki.
Avatar użytkownika
nowik
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 gru 2013, o 20:30
Lokalizacja: Białystok

Lusterko wewnętrzne

 

Postprzez prezesik » 25 gru 2013, o 11:11

Spróbuj podciąć jakąś żyletką lub nożykiem do papieru.
Lusterko kompletne kupisz na allegro lub na szrocie. Element, który przymocowany jest do szyby przykleisz na silikon do szkła, przykleisz dodatkowo taśmą, aby nie odpadł. Na drugi dzień odklejasz taśmę i mocujesz lusterko. Z tego co pamiętam trzeba je przekręcić 90 stopni w lewą stronę, aby zdjąć.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez nowik » 25 gru 2013, o 22:55

Chodzi o to że na allegro można dostać lusterko ale bez tej części co przylega do szyby. I próbowałem żyletką i nie chce odejść od szyby :-/
Avatar użytkownika
nowik
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 gru 2013, o 20:30
Lokalizacja: Białystok

Postprzez pablomed » 26 gru 2013, o 00:37

nowik, cienka struna do gitary, można żyłką wędkarka i powolutku odetniesz, coś takiego używają zawodowcy i powoli odkleisz, ew. nóż do tapet, można trochę podgrzać suszarką. Podgrzewanie za mocne oraz podważanie czymś grubszym może się skończyć źle. Ja podważałem nożem kuchennym i mocowanie się troszkę wyszczerbiło z boku ale trzyma dobrze . A co do dostępności mocowań wystarczyło dokładniej przejrzeć allegro albo wybierz się na szrot.
http://allegro.pl/vw-golf-mk3-3-iii-lus ... 49603.html
http://allegro.pl/volkswagen-golf-iii-l ... 72998.html
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości