leci woda

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez dmpiotr1 » 23 wrz 2008, o 16:24

francuzz napisał(a):Sorki, że się wtrącam, ale też mam wode z tyłu. Mam pytanie: przednie kanaliki od szyberdachu mają ujście koło przednich drzwi, a gdzie mają swoje ujście tylnie kanaliki?-chce sprawdzić czy nie są zatkane.


tylnie kanaliki wychodza z tylu auta pomiedzy metalowym nadkolem a pasem tylnim!takie szare rurki grubosci okolo 1 cm jak wlejesz troche wody to zobaczysz!

[ Dodano: 2008-09-23, 16:31 ]
traker napisał(a):powiedzcie mi jak czyścicie przednie kanaliki ?


kolego to prosta sprawa tylko troche brudna i smierdzaca!:) odkad zajmowalem sie tym u siebie to zawsze byla jedna przyczyna zapchanego odplywu, z szyberdachy wychodzi rurka o grubosci okol 1cm mniej wiecej na wsyokosci skrzynki bezpiecznikow loczy sie z druga(jedna wchodzi w druga) ktora bedzie koloru czarnego i zawsze to ona byla przyczyna mokrego dywanika bo ma kolanko w ktorym sie zbiera caly syf i w koncu nie nadarza wylewac wdoy u mnie wystarczylo wyjac ta czarna rurke i wyplukac caly syf ze srodka!!!po drugiej stronie jest to samo!!!i muszisz wiedziec ze po jednej i po drugiej stronie jest dosyc ciasno ja usiebie od strony kierowcy wyjmowalem kratke nawiewu i wlacznik swiatel bo od gory jest latwiej to wszytko potem poskladac!!
dmpiotr1
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 29 cze 2008, o 15:45
Lokalizacja: warszawa

 

Postprzez djarek18 » 23 wrz 2008, o 21:31

witam ja mam podobnie tylko mi zalewa z prawej strony od pasażera całe chodniczki ostatnie tydzien tak mocno pada i dzisiaj wychodze z pracy siadam do auta a od strony pasażaera wody po kostki prawie i zauważyłem ze woda spływa pod tym plastikiem od słupka co idzie i sie łączy z tym czarnym plastikiem i cieknie tam na tym łaczeniu ale nie wiem czy od szyberdachu mi to tez moze iscbo tez mam szyber...czy moze uszczelka od szyby z przodu....miał ktos podobnie co zrobic??
djarek18
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 08:30
Lokalizacja: Chybie

Postprzez traker » 23 wrz 2008, o 22:46

Aha wielkie dzieki ale kurde ja odkrecałem od pasarzera tą pułke i dostep zerowy jak dla mnie :/ kurde nie wiem jak mam to robić
traker
Czytacz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 22:40
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez dmpiotr1 » 24 wrz 2008, o 13:08

djarek18 napisał(a):witam ja mam podobnie tylko mi zalewa z prawej strony od pasażera całe chodniczki ostatnie tydzien tak mocno pada i dzisiaj wychodze z pracy siadam do auta a od strony pasażaera wody po kostki prawie i zauważyłem ze woda spływa pod tym plastikiem od słupka co idzie i sie łączy z tym czarnym plastikiem i cieknie tam na tym łaczeniu ale nie wiem czy od szyberdachu mi to tez moze iscbo tez mam szyber...czy moze uszczelka od szyby z przodu....miał ktos podobnie co zrobic??


100% szyberdach!przepchaj kolanko wyczysc porzdnie i wluz jedno w drugie jak nalezy i bedzie ok

[ Dodano: 2008-09-24, 13:10 ]
traker napisał(a):Aha wielkie dzieki ale kurde ja odkrecałem od pasarzera tą pułke i dostep zerowy jak dla mnie :/ kurde nie wiem jak mam to robić


no to prawda wyjmij kratke nawiewu moze uda Ci sie tam wlozyc reke od gory!!
dmpiotr1
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 29 cze 2008, o 15:45
Lokalizacja: warszawa

Postprzez traker » 25 wrz 2008, o 14:01

Witam

Prawą strone zrobiłe powiem ze tak to sie robi troche na czuja dostep słaby sciagniecie kratki nawiewu nic ine daje :) ja poprostu wyciagłem tą gume i wyczysciłem, była tak zarypana ze nic tam nie przejdzie :D

Pozdrawiam
traker
Czytacz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 22:40
Lokalizacja: Środa Śląska

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości