[Rozwiązany] Latajaca srubka widmo przy skrecie

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

[Rozwiązany] Latajaca srubka widmo przy skrecie

Postprzez trojeczkaGT » 5 cze 2014, o 23:57

Szukajac kiedys rozwiazania tego problemu nie moglem niz znalesc co by pasowalo do mnie ale dzis stalo sie :D Pamietam ze gdzies tutaj byl temat taki ale nie moge znalesc nawet na google wiec zamieszczam moje rozwiazanie problemu "latajacej srubki na zakretach"

Witam Panie i Panowie, mialem od dluzszego czasu problem, az sie wkoncu przyzwyczailem do tego dzwieku. Do rzeczy :

jadac golfem z bardzo mala predkoscia nie bylo tego slychac, problem robil sie gdy mialem juz te 60 km/h i skrecalem w prawo (auto "przechylalo sie w lewo") slychac byla jak "srubka" lata po metalowej podlodze, bylo to strasznie irytujace, szukalem w roznych miejscach :

ze to niby w fotelach cos lata (po wykreceniu i przechylaniu cisza)
ze moze w drzwiach jakas srubka jest (po odkreceniu tapicerki pusto)
ze moze pod tylna kanapa cos lata (pusto)

wkoncu sie poddalem az mnie dzis trafilo oswiecenie i mowie zagladne pod wykladzine

wyciagnalem fotele i ku mojemu zdziwieniu pod wykladzina w miejscu zaznaczonym na czerwono "lataly" sobie trzy male kamyczki i pod wplywem przechylania lecialy z jednej strony na druga

Obrazek

teraz po wyczyszczeniu tych miejsc wkoncu nastala kochana cisza i nie sluchac juz na zakretach ani na przechylach :d

zdjecie jest pogladowe jak widac z golfa II ale miesce wystepowania kamyczkow pasuje.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

[Rozwiązany] Latajaca srubka widmo przy skrecie

 

Postprzez deusiwo » 6 cze 2014, o 14:58

byś miał glebe to by sie nie przechylało i nie latało :hyhy:
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Radi » 6 cze 2014, o 15:36

Generalnie Ameryki nie odkryłeś ja znajdywałem śrubki w różnych miejscach pod tylną kanapą, w bagażniku, w drzwiach, tylnej klapie, tak jak wspomniałeś na podłodze też ;-)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości