Kratki nawiewu!!

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Kratki nawiewu!!

Postprzez wazki21 » 17 mar 2008, o 15:04

Witam. Czy można sciągnąć kratki nawiewu środkowego. Śrubki mocujące mi powypadały i mam problem z ich przykręceniem. A cała decha skrzypi!!! Dzięki wielkie za pomoc....
wazki21
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 15:08
Lokalizacja: OPOLSKIE

Kratki nawiewu!!

 

Postprzez PiJey88 » 17 mar 2008, o 15:15

kratki się podważa śrubokrętem i same wyskakują, trzymają się na dwuch kołeczkach po jednym na strone ;-)
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez wazki21 » 17 mar 2008, o 15:17

Dzięki wielkie za pomoc. Mam nadzieję, że nic nie połamię...hehhe....
wazki21
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 15:08
Lokalizacja: OPOLSKIE

Postprzez PiJey88 » 17 mar 2008, o 15:40

wiem że któraś strona jest na takich zatrzaskach, ale nie pamiętam która, chyba wewnętrzna w obu kratkach, od tej strony się zaczyna, łatwiej wychodzą
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Jarosław Iwuć » 10 kwi 2008, o 19:46

sorki ze sie wtrącę,w dodatku tak pózno ,ale moze ktos kiedys zajrzy tutaj po poradę i wtedy moja wskazówka okaze sie pomocna.w skrócie- kratki nawiewu nalezy wykrecic maksymalnie do gory przed podwazeniem.kratki srodkowe trzeba podwazyc wkretakiem z ich zewnetrznych boków.miedzy nimi jest przegroda i tam zawieszone sa na kołeczkach.po ich zewnetrznych stronach trzymane zą spinkami.spinka zostaje na kratce po wyjeciu kratki z otworu.jesli nie wykrecimy najpierw kratki do gory to kruchy plastik ,przytrzymujacy spinke na miejscu,moze sie polamac i spinka spadnie-raczej nie do naprawienia.wtedy kratka bedzie luzna i bedzie hałasowała.kazdą z czterech kratek trzeba wyjmowac w ten sposób jesli mają być całe spowrotem na miejscu.lewą kr. podwazamy z prawej,prawą kr. podważamy z lewej-tak dla uzupełnienia.podczas umieszczania kratki na miejscu trzymamy ją także skręconą ku górze.wkładamy najpierw od strony kołeczka i dociskamy nastepnie po stronie spinki. wybaczcie że instruktaż zawiły,ale po nim/zapewniam/wykona to kazdy z Was z łatwością-bo golf sie składa jak lego.trzeba tylko wiedziec z której strony podwazyc.
Jarosław Iwuć
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 20:19
Lokalizacja: GDAŃSK

Postprzez wazki21 » 18 kwi 2008, o 08:15

Szkoda, że tak pożno z tym komentarzem, bo mi się właśnie udało jedną połamać (lekkie pęknięcie, ale spinka nie spadła więc jest ok).....
wazki21
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 15:08
Lokalizacja: OPOLSKIE


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości