Klima bez elektrycznych szyb? Dziwna wesja wyposażenia!

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Klima bez elektrycznych szyb? Dziwna wesja wyposażenia!

Postprzez bladerr » 24 sie 2007, o 08:58

Witam wszystkich serdecznie!
Jestem tu nowy :oops: i tak naprawdę jeszcze nie mam Golfa :-P , ale właśnie zamierzam kupić.
W związku z tym mam pytanie, ponieważ dziś jadę oglądać pewnego Golfa (1.8i).

Czy możliwe jest aby Golf III posiadał klimatyzacje, a nie posiadał elektrycznych szyb?
Czy była w ogóle taka wersja??? Poza klimą posiada jeszcze kilka dodatków (zderzaki, lusterka w kolorze nadwozia, ponoć seryjne, fabryczne alu, atermiczne szyby) wg. mnie są to raczej dodatki zarezerwowane dla bogatszych wersji wyposażenia, a w takich elektryczne szyby to chyba podstawa.

Odpiszcie proszę szybko, bo dziś jadę go oglądać!

Z góry wielkie dzięki za szybką odpowiedź!
bladerr
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 sie 2007, o 08:46
Lokalizacja: Kraków

Klima bez elektrycznych szyb? Dziwna wesja wyposażenia!

 

???

Postprzez bladerr » 24 sie 2007, o 09:11

Trochę mnie martwi ten silnik 1,8, boję się że będzie dużo palił , a na gaz na razie nie mam kasy.
Choć to podobno długowieczne silniki i mniej awaryjne niż diesle.



Ps. Ile ten silnik pali??? Ile kosztuje do niego LPG?
bladerr
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 sie 2007, o 08:46
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rado » 24 sie 2007, o 19:04

witam ma on nakladki na nadkola?? sa moze jakies napisane oznaczenia wersji Gt Cl itd. silniknik 1,8 jest 75KM lub 90KM. Co do wyposazenia to wszystko indywidulanie od klienta..bo widzialem juz takie wersje ze skora byla lub klima a nie bylo elektrycznych szyb pozdrawiam i zycze owocnych zakupow
rado
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 10:15
Lokalizacja: Koszalin/Grudziadz

Postprzez kanar105 » 25 sie 2007, o 23:19

a moze..jest gdzies naklejka. jaka to seria.."europe" "savoy" itp itd.
ja mam klime bez elektrycznych szyb 1.8 90KM.
spalanie?? no zdazalo sie ze 6,5 L palil j ale jakos tak wybitnie tego nie sprawdzalem.
za LPG dalem 1400zl.. i wiadomo jak sie nie przekreca to spali 8L
a i co zauwazylem. na bezynie zachowywal sie jak typowa 8v ciezko sie krecil ponad 4tys. ob/min
a na gazie jakby charakterystyka zrobila sie bardziej liniowa alew i tak troche stracil..takie dzwine zaleznosci. nei wiem jak w innych przypadkach czy jest podobnie czy to moze taka instalacja
pozdro.
kanar105
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 23:46
Lokalizacja: Koluszki

Postprzez Stealth » 27 sie 2007, o 10:00

ja tez mam golfika 1.8 gt z klima i bez elektryki w szybach - sam zaloze niedlugo - za to skora w srodku - no i 5d - bo takiego szukalem :)
wersja "special" jesli juz to jest - zadowolony jestem bardzo z mego golfika - polecam obejrzec fotki mego autka - wersje 1.8 a zwlaszcza silnik wersji abs lubia gaz - sa bezkolizyjne wiec jest jeszcze lepiej - ale by dlugo chodzilo nalezy dbac o niego - wymiana oleju i filtrow to podstawa - a zwroci sie kasa wlozona w to - choc i tak koszty jego utrzymania sa bardzo niskie
jeszcze jakies pytania???:)
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości