JakWyjąć prowadnice

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

JakWyjąć prowadnice

Postprzez bemo24 » 25 paź 2008, o 09:53

Tak jak w temacie mam pytanie odnośnie wyjecia prowadnicy z drzwi,strzeliła mi linka od elektrycznej szyby i zastanawiam sie jak ją wyjac.bo bym chcial sam podłubac przy niej !!! bo mechanik pedal zwodzi mnie juz ponad miech!!!!
bemo24
 

JakWyjąć prowadnice

 

Postprzez pablomed » 25 paź 2008, o 12:03

Zdejmujesz tapicerkę (porady znajdziesz). Zrywasz folię z drzwi. Obie prowadnice mają po 2 śróby do blachy, plus piąta koło silniczka. Luzujesz je (nie trzeba wykręcać, zobaczysz czemu. Potem problem, czyli odkręcenie mocowań szyby, to znaczy problem jest gdy szyba jest u samej góry, bo dostęp trudny, ale da się, a jak nie dasz rady to musisz troche wepchnąć prowadnice, dołem je zbliżuć ku sobie obni zyc i masz lepszy dostep do uchwytów. Po odkręceniu szybę u góry opzryklejasz do ramki drzwi taśma żeby nie spadła. i manewrujesz mechanizmem całym żeby go wyjąc, jeszcze wypinasz wtyczkę silnika, jedną spinke trzymającą linki do blachy i wyciagasz. Reszte o naprawie znajdziesz na forum
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez K@mil » 25 paź 2008, o 12:09

Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez bemo24 » 25 paź 2008, o 13:42

pablomed, K@mil, dzieki panowie
bemo24
 


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości