Jak "odświeżyć" podsufitkę

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez tomczibrzoza » 28 mar 2012, o 23:35

Powiem wam że moja robota przetrwała próbę czasu i nic nie obwisa i elegancko przylega więc jako tapicer się sprawiłem :-D
Już niedługo!!!
tomczibrzoza
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 12:10
Lokalizacja: Puławy

 

Postprzez sacramentos » 30 mar 2012, o 15:15

Siemka...Podepnę się pod temat a mianowicie jest podobno gość który robi podsufitki do golfów ale nie wiem kto to taki a chciałem się dowiedzieć ile bierze i jak to robi.Jeśli ktoś zna tego człowieka to napiszcie coś na ten temat.pozdro.
barte$
Avatar użytkownika
sacramentos
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 mar 2011, o 21:16
Lokalizacja: Łódż

Postprzez czarus21 » 30 mar 2012, o 19:41

słupki wolał bym pomalować
czarus21
Badacz tematu
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 wrz 2011, o 18:40
Lokalizacja: ostróda

Postprzez tomczibrzoza » 30 mar 2012, o 21:32

Nie wiem czy jest sens komuś taką robote oddawać sacramentos bo na dobrą sprawe samemu jest to wydatek 150zł a tapicer robi to za 250-300zł
Już niedługo!!!
tomczibrzoza
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 12:10
Lokalizacja: Puławy

Postprzez KillerBlack » 1 kwi 2012, o 11:07

Mi tapicer za sufit pow 300zł, wiec sorry bardzo, mnie wszystko wyszło ok 120zł + 2h czasu, fakt zrobiły sie 2 zmarczenia ale to przy zalozeniu, pozatym n alcantarze tak tego niewidac i jest git:)
Avatar użytkownika
KillerBlack
Gaduła
 
Posty: 648
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 22:01
Lokalizacja: ŁdZ

Postprzez tomczibrzoza » 1 kwi 2012, o 12:44

bo zależy dużo dużo od materiału jaki chcemy no i od tego czy już jest zdjęta i przygotowana czy nie ale naprawde dużo sobie biorą za tak prostą robotę :-D
Już niedługo!!!
tomczibrzoza
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 12:10
Lokalizacja: Puławy

Postprzez PrzemkoXVI » 12 maja 2012, o 16:25

A wie ktoś jak zdjąć podsufitkę w wersji z szyberdachem ;-) ?

PS. jeżeli zdecydowałbym się na klejenie nowego materiału na stary to istnieje ryzyko, że klej będzie prześwitywał? :niepewny:
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez variant yacht » 12 maja 2012, o 16:57

PrzemkoXVI napisał(a):A wie ktoś jak zdjąć podsufitkę w wersji z szyberdachem ;-) ?

PS. jeżeli zdecydowałbym się na klejenie nowego materiału na stary to istnieje ryzyko, że klej będzie prześwitywał? :niepewny:
sciagasz uszczelke obramowujc otwor szybra od wewnatrz , w tylnej czesci uszczelka sie schodzi ale najlatwiej zaczac od strony plastikowej zaslepki silnika szybra, , mozna ta uszczelke potem wyczyscic szczoteczk i mydlem, reszta operacji identyczna jak przy normalnej podsufitce...., klej jesli nie bedzie wodnisty nie bedzie przeswitywal, natomiast warto rozwazyc usuniecie starego materialu jesli ma tendencje do odklejania sie , są kleje w spraju, lub klej tapicerski nakladany pedzlem, z ty ostatnim warto przecwiczyc technologie nakladania na neutralnym obiekcie...
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości