Jak dostać sie się od strony kierowcy do "cycka"od

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Jak dostać sie się od strony kierowcy do "cycka"od

Postprzez tolek416 » 6 maja 2008, o 18:20

Witam wszystkich, mam taki problem, iż ściekała mi woda przez kanaliki z szyberdachu odprowadzające wode do środka samochodu, po włożeniu druta, okazało sie że kanaliki wypadły z tzw"cycków"gum wystających w drzwiach, od strona pasażera udało mi sie jeszcze w jakiś sposób założyć, a od strony kierowcy nie mogę sie dostać :cry: czy może ktoś z was miał taki problem i mógłby mi napisać jak sie dostac do tego cycka,gumy od wewnatrz od strony kierowcy, czy musze zdejmować cała deske rozdzielcza?, za wszelka porade dziekuje.
tolek416
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 18:01
Lokalizacja: Lublin

Jak dostać sie się od strony kierowcy do "cycka"od

 

Postprzez hynek81 » 14 lip 2008, o 18:14

wystarczy że odepniesz całą skrzynkę z bezpiecznikami wyciągniesz ją i masz dostęp do tych cycków
hynek81
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 17:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez GrubyNM » 15 lip 2008, o 03:52

Ja właśnie w sobotę przetykałem te gumki bo mi tez lało do środka i od strony kierowcy odkręciłem plastik kolo wajchy od maski i i zdjąłem plastiki kolo skrzyni bezpieczników i tam wsadziłem rękę i wyciąłem go mało miejsca ale da sie to zrobić :)
GrubyNM
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 mar 2008, o 07:43
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez jacekPlacekkk » 28 sie 2008, o 12:09

udało si się?mi się udało bz wyciągania czegokolwiek!!!!!!!
:lol:

[ Dodano: 2008-08-28, 16:43 ]
hym allbo tak,,,,posadzić dziewczyne na miejscu obok kierowcy,usiaść obok niej i dalej to już zależy jak jest ubrana,,,,,,stanik rozpinać każdy umieee


zartowałem hihihihihihihihihihi :lol: :mrgreen: :-D
BLUE JAZZ TDi --->

nowe foty VariantA strona 4...

moj-golf/variant-tdi-nastepca-t24626-36.html
Avatar użytkownika
jacekPlacekkk
Gaduła
 
Posty: 501
Dołączył(a): 2 sie 2008, o 18:23
Lokalizacja: siedlce/okolice


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości