indiglo

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

indiglo

Postprzez Taksi » 9 lis 2014, o 21:34

Siemka chciał bym zapytać co o tym myślicie najlepiej jak wypowiedzą się posiadacze. Jak to się sprawdza czy nie ma z tym problemów czy wszystko działa jak należy czy są jakieś cyrki z tym....
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

indiglo

 

Re: indiglo

Postprzez Radi » 9 lis 2014, o 23:19

Taksi napisał(a):Siemka chciał bym zapytać co o tym myślicie najlepiej jak wypowiedzą się posiadacze. Jak to się sprawdza czy nie ma z tym problemów czy wszystko działa jak należy czy są jakieś cyrki z tym....


Indiglo fajna opcja w połączeniu z podswietlanymi wskazówkami np z mk4. Co do wzoru i koloru to juz kwestia gustu mi tam sie akurat podobaja wzorowane na ori licznikach. W użytkowaniu nie ma z nimi zadnego problemu ja mam u siebie cały licznik plus panel nawiewu, jedyne co jak jest duży pobór pradu np wlaczajac dmuchawe na 4 potrafi wystąpić lekkie migotanie a raczej drżenie ale naprawde trzeba sie przyjrzeć. Być może to mój blad ponieważ mam to podłączone pod panel nawiewu.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez deusiwo » 10 lis 2014, o 01:39

Co do migotania to lutuje sie taki specjalny układ który temu zapobiega, nawet u nas na forum jest poradnik jak to zrobić:)
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Radi » 10 lis 2014, o 11:06

deusiwo napisał(a):Co do migotania to lutuje sie taki specjalny układ który temu zapobiega, nawet u nas na forum jest poradnik jak to zrobić:)


Z choinki się nie urwałem ;-) uklad zamontowany a migotanie nadal wystepyje tyle że mówię jest naprawde minimalne trzeba sie dobrze przyjrzeć
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez BartheZz_3 » 10 lis 2014, o 23:34

Posiadam i polecam, tak jak Radi pisał, wzorowany na ori tarczach. Dobre połączenie też z resztą oświetlenia LED, ponieważ można przyciemnić prawie maksymalnie podświetlenie i nic nie razi a wszystko jest widoczne (ori podświetlenie praktycznie nie świeci w tym przypadku).
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości