Fotelik dla dziecka do gwintu

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Fotelik dla dziecka do gwintu

Postprzez olsens2 » 2 paź 2018, o 21:50

Witam, na pewno ktoś na gwincie miał lub ma małe dziecko, czy da się je bezpiecznie wozić takim autem? Tzn czy są jakieś foteliki z dodatkową amortyzacja, jak to można rozwiązać? wiem że jak nic nie będzie to laduje serie i tyle, jak ktoś miał doczynienia z tym tematem to będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

(Jeśli to zły dział prosze o przeniesienie )
COCO JUMBO I DO PRZODU :)

Obrazek
Nowy Gofer GTI AFN http://www.golf3.pl/topics2/gofer2-by-olsens2-gt-afn-vt53327.htm#445745
Były gofer :[url]http://www.golf3.pl/topics2/taki-tam-gofer-by-olsens2recarogleba-itp-vt42728.htm[/url]
Avatar użytkownika
olsens2
Badacz tematu
 
Posty: 386
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 19:11
Lokalizacja: Szczecin/Zevenbergen(nl)
Rocznik: 1996
Silnik: AFN
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Fotelik dla dziecka do gwintu

 

Re: Fotelik dla dziecka do gwintu

Postprzez Paweu » 18 lis 2018, o 18:20

Fotelik do gwintu dobre xD Wiadomo że odkop po miesiącu ale co mi tam.

Najważniejsze to prawidłowe, pewne zamontowanie fotelika w samochodzie. Najlepiej by był to fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. W golfie iii może być zrobić się stosunkowo mało miejsca dla pasażera siedzącego na przednim siedzeniu. To ze względu na gabaryty takiego fotelika. Isofix więc odpada bo w trójce tego nie ma.n Zakup bazy też jest bez sensu w takim przypadku.

Przez jakieś pół roku woziłem mała w mk4 na gwincie. Nie zgłaszała żadnych uwag. Szybko za to zasypiała bo bujało i takie tam. Fotelik to Axkid Minikid.

Tak więc lepiej kupić porządny fotelik, który będzie zamontowany sztywno w samochodzie i dziecko w nim będzie prawidłowo przypięte. A nie roztrząsać się nad rodzajem zawiasu w aucie bo to akurat najmniej ważny aspekt.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - - 100v-naglosnienia.pl



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości