Fotele mpntaż i te głupie sprężynki

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Fotele mpntaż i te głupie sprężynki

Postprzez Davinci24 » 21 paź 2007, o 09:54

Siemanko juz nie raz mi pomogliście ale mam nowy problem i stąd moja prośba , czy ktos mógłby zrobic fotke swoich foteli , chodzi mi o fotele orginalnie montowane w golfach III . Oddałem do mycia tapicerki samochód , i kolesie wyjmując fotele zdemontowali mi jakies głupie sprezynki . Problem polega na tym ze nie potrafie ich zamontowac , nie moge regulowac ustawienia odległości fotela , przy ostrzejszym chamowaniu fotel mi lata do przodu i do tyłu. :zalamany: Panowie prosze poradzcie cos , a najlepiej jakbyscie kopsneli jakies fotki ze spodem foteli w szynach. Dzieki
Davinci24
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 wrz 2007, o 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Fotele mpntaż i te głupie sprężynki

 

Postprzez aros87 » 22 paź 2007, o 17:03

Skoro oni ci to zdemontowali to powinni Ci zlozyc wszystko z powrotrem na miejsce, na Twoim miejscu oddalbym samochod do zakladu gdzie myli Ci tsa tapicerke....
aros87
Czytacz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 4 wrz 2007, o 16:53
Lokalizacja: Orzesze

Postprzez Davinci24 » 11 lis 2007, o 22:25

Sam tez na to wpadłem ale po fakcie , mianowcicie tydzien póżniej , a to juz za późno na jaka kolwiek reklamacje, Dlatego prosze WAS Błagam , rzucicie mi na maila zdjecie foteli od spodu i sposób montażu foteli w szynach ,, Prosze ,,,, Błagam ,,,
email davinci21@op.pl :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Davinci24
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 wrz 2007, o 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez GooRyL » 11 lis 2007, o 22:30

mam problemy z aparatem ale rano sprobuje pstryknac fotke
Avatar użytkownika
GooRyL
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2007, o 21:48
Lokalizacja: Żory

Postprzez pawellegionowo » 12 sty 2008, o 09:44

jak ktos wie jak naprawić te fotele to nich wrzuci info (może z fotka)
pawellegionowo
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 10:44
Lokalizacja: legionowo


- - - pergola tarasowa łódź https://stimeo-domki.pl/content/52-pergola-tarasowa-lodz



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości