Folia pod boczek

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Folia pod boczek

Postprzez qudlatyy » 20 maja 2015, o 18:37

Przy okazji wygłuszania drzwi robiłem w samochodzie podłogę, która okazała się cała mokra... Ciekło chyba wszędzie, przez linke, zapchane kanaliki szyberdachu. Wszystko porobiłem, złożyłem o kupy, a dzisiaj po deszczu znowu woda przy progu od strony pasażera. Czy może być to spowodowane brakiem folii pod boczkiem ? Niestety nie pomyślałem o tym i wywaliłem folie do śmieci. Oczywiście drzwi są wygłuszone matami, to możliwe, żeby ciekło z po nich ? Robiłem małe przerwy na mocowania tapicerki, bo nie mogłem ich wyjąć, ale nie wiem czy możliwe, że przez tak mały obszar tyle wody przeleci... Poza tym, gdzie mogę dostać taką folie ? zwykła gruba malarska wystarczy ?
qudlatyy
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 17:50
Lokalizacja: Tczew

Folia pod boczek

 

Postprzez GolfiarzJR » 20 maja 2015, o 18:43

qudlatyy, Naklej jakąś inną , potem ten materiał wygłuszający zaklej silnikonem albo jakas gumą zeby szło sciągnąć nie rozrywająć , a co do cieknięcia przeczyść kanaliki w dzwiach , sprawdź podszybie czy nie masz rozwalonego , najprościej zrob wodospad na auto i zobaczysz gdzie cieknie :super:
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez qudlatyy » 20 maja 2015, o 19:16

Problem w tym, że samochód tydzień stał robiony, wylałem na niego z 50l wody z węża i nic. Nowe filce pozakładane, podłoga wygłuszona, a tydzień później znowu mokra. Załamać się idzie, już sam nie wiem co robić. Wszystkie kanaliki drożne, uszczelka od linki maski uszczelniona masą uszczelniającą, korki od dołu dobrze uszczelnione, żadnych dziur a tu taka niespodzianka.
qudlatyy
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 17:50
Lokalizacja: Tczew

Postprzez deusiwo » 20 maja 2015, o 21:12

z drzwi nie ma prawa ci sie lać do środka bo ze spodu są dziurki odprowadzające wode na zewnątrz i nie ma jak się tam nalać na wykładzine sprawdź czy się nie wypięło kolanko odprowadzające wodę z szybra, w słupku A na dole musisz go wymacać, przy okazji sprawdź czy drożne, dostęp chujowy no ale trzeba se radzić :)
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez vojtek50 » 1 cze 2015, o 12:49

Nieprzyjemna sytuacja z tą wodą w samochodzie :/ mam niestety z tym bardzo przykre doświadczenia
vojtek50
Badacz tematu
 
Posty: 237
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 19:50
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości