Drzwi

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Drzwi

Postprzez Bandzior » 12 gru 2007, o 17:08

Witam, mam pytanie odnosnie drzwi. Jak zdjac z nich ta tapicerke? zeby nic nie uszkodzic. Bo od muzy i naszych drog zaczelo mi brz?czec tam i wkurza mnie to strasznie.
CZekam na pomoc!
Z gory dzieki!!!!!!!!!
Bandzior
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 2 wrz 2007, o 19:25
Lokalizacja: Drygaly

Drzwi

 

Postprzez kajtek » 12 gru 2007, o 19:07

wokó? tapicerki od wewn?trz sa takie zatrzaski (niekiedy mocno siedza i trzeba sie si?owa?) mozesz je podwa?a? srubokretem albo czym? podobnym do tego musisz wykreci? dwie ?rubki które znajdziesz pod raczka za która ?apiesz jeszcze musisz ?ci?gn?? pokret?o od podnoszenia i opusczania szyby je?li nie masz elektryki i powiniene? sobie poradzi?...tak by?o u mnie w 3d.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez opolanin » 12 gru 2007, o 19:10

wlasnie tak jak kajtek napisal, kajtek ubiegles mnie, pozdro
opolanin
 

Postprzez Bandzior » 12 gru 2007, o 20:15

no niestety mam elektryke
pewnie bedzie ciezko jak myslicie?
Bandzior
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 2 wrz 2007, o 19:25
Lokalizacja: Drygaly

Postprzez kajtek » 12 gru 2007, o 20:29

jak masz elektryke to jeszcze lepiej bo nie musisz bawic sie z tym pokretlem do szyby ktory troche ciezko sciagnac jak sie nigdy tego nie robilo...a jak bedziesz tapicerke odrywal od drzwi i ktorys z zatrzaskow ci sie polamie czy oderwie to nie ubolewaj nad tym faktem bo tu akurat ''te typy tak mialy'' w niejednym golfie jak ktos to sciagal to widzial ile niekiedy zatrzaskow brakuje...
opolanin napisał(a):kajtek ubiegles mnie, pozdro
to dobrze bo nie bylo mnie tu ostatnio przez jakis czas to teraz chociaz sobie cos napisze hehe pozdro.
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości