Demontaż deski rozdzielczej?

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Demontaż deski rozdzielczej?

Postprzez DrSzpila » 24 lut 2008, o 16:46

Witam bardzo serdecznie.

Właśnie chciałem rozebrać deskę rozdzielczą (całą), żeby dostać sie do kabli normalnie a nie chować głowe pod pedałami, no i wygłuszyć trochę blachy, a poza tym mam w planach obszycie deski skórą... Czekam niecierpliwie na odpowiedź, z górki dziekuję :)
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Demontaż deski rozdzielczej?

 

Postprzez mietek » 24 lut 2008, o 17:21

no ja mysle bardzo fajny pomysl z tym obszyciem dechy tylko ze bedzie cie to kosztowalo wiele wiele czasu ze srubkami
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez Imper » 24 lut 2008, o 17:28

chyba musisz wykrecic w pierwszej kolejnosci licznik i wlacznik swiatel tak mi sie zdaje :P hehe poznije to juz raczej bedziesz wiedzial co robic dalej :P pozdrawiam
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez sfiq » 27 lut 2008, o 01:25

moze ten rysunek pomoze :

Obrazek


generalnie jest troche roboty tak z grubsza odchylasz wszystkie zaslepki i odkrecasz wszystkie srubki
nie chce straszyc ale po skonczonej robocie widok powinien byc mniej wiecej taki :

http://ferma.republika.pl/images/golf/
Obrazek
sfiq
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 sty 2008, o 05:46
Lokalizacja: ZGL

Postprzez krzaku » 27 lut 2008, o 03:12

hmm moze za duzo wypilem ale ten rys jest dla mnie nieczytelny

generalnie na gorze po lewej str licznika masz tak: 1 srubka pod zaslepka obok przelacznika swiatel, 1 srubka pod prawym bokiem przelacznika swiatel (mocowanie oslony licznika), 2 srubki w nawiewie

po prawej str licznika masz :
1 sruba pod zaslepka po lewej str radia (mocowanie oslony licznika), 1 srubka pod zaslepka po prawej str radia i 2 w nawiewach

przydaloby sie odkrecic obudowe stacyjki ( 2 sruby od spodu)
potem masz 2 srubki od licznika

oslony pod kierownica (obudowa bezpiecznikow i kolumny) odkreca sie na kilka srubek i sa one zauwazalne
Avatar użytkownika
krzaku
Badacz tematu
 
Posty: 288
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 13:45
Lokalizacja: Opole


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości