Czy ktos moze powiedziec jak 'to' sie nazywa?

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Czy ktos moze powiedziec jak 'to' sie nazywa?

Postprzez danonek » 27 sie 2008, o 17:20

Witam
Panowie w dniu dzisiejszym przygotowalem dla Was dosc nietypowe pytanko, bo szukam jednej rzeczy golfowskiej z nazwy i za nic nie moge tego znalesc np na allegro.
Interesuje mnie zakup suwaka/dzwigni i obwodki ktora umozliwia przechylenie fotela do przodu. Obwodka mi z lekka pekla a i sam widelczyk mi odlatuje z fotela, temat zaczal mnie z lekka wkurzac wiec postawnowilem cos z tym zrobic.
Na allegro wpisujac fraze wyskakuje mi multum pozycji, dziwgnia zmiany biegow, dzwignia hamulca, dzwignia podnoszenia maski itd itp...
Moze to fachowo ma jakas inna nazwe albo po prostu w wirze tych wszystkich pozycji przeoczylem?

Bede wdzieczny jakis ktos pomoze rozwiazac ta jakze blachostke :)
Nie tak dawno zakupiona " bestia " w postaci : Golf III, 1.9 TD, 75 km. Pozostawia wiele do zyczenia... A idealow, mowia, ze nie ma ;)
danonek
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2008, o 23:02
Lokalizacja: Elbląg

Czy ktos moze powiedziec jak 'to' sie nazywa?

 

Postprzez pablomed » 27 sie 2008, o 19:09

http://allegro.pl/item419439182_vw_golf ... otela.html
o to chodzi? Jeśli tak dzwoń i pytaj jeszcze ramkę.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez danonek » 27 sie 2008, o 20:55

Trafiles idealnie w to, co mialem na mysli. Natomiast bardziej jednak potrzebowalbym kupic ta rameczke bo ta cala raczka jeszcze nadaje sie swobodnie do uzytku
Nie tak dawno zakupiona " bestia " w postaci : Golf III, 1.9 TD, 75 km. Pozostawia wiele do zyczenia... A idealow, mowia, ze nie ma ;)
danonek
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2008, o 23:02
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pablomed » 27 sie 2008, o 20:59

tam na allegro goście sprzedają cześci z foteli, po prostu zadzwoń, na pewno będą mieli. Albo wizyta na jakimś szrocie jeśli masz w pobliżu.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości