Centralny zamek nie otwiera wszystkich drzwi

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Centralny zamek nie otwiera wszystkich drzwi

Postprzez Neizok » 9 lis 2013, o 19:04

Witam. Ostatnio padł mi akumlator, naładowałem go i teraz mam taki problem że jak przekrece kluczykiem w zamku to otwieraja sie tylko drzwi kierwocy a pozostale 3 nie. Dodam iz mam centralny tylko z kluczyka. I jeszcze taki problem ze jak otwieram to otwieraja mi sie wszystkie okna.. (mam domykanie z kluczyka) ale otwierania nie chce :D Jak to naprawic?
Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 19:33 przez Neizok, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Neizok
Badacz tematu
 
Posty: 235
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 00:11
Lokalizacja: Kraków

Centralny zamek nie otwiera wszystkich drzwi

 

Postprzez krzysiek w. » 9 lis 2013, o 20:40

Otwieranie i zamykanie okien masz zakodowane w module w drzwiach kierowcy. Raczej nic z tym nie zrobisz. po dłuższym przytrzymaniu przekręconego kluczyka zalącza się moduł i powoduje opuszczenie lub zamknięcie szyb. Co do centralnego zamka - ori czy dokładany? Jak ori - pewnie pompka się ,,skończyła'', albo któryś z przewodów powietrznych spadł. A jak dokładany to trzeba szukać - siłownik, centralka przewód masowy - wiele jest powodów.
Nic już nie będzie takie same.
krzysiek w.
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 14:59
Lokalizacja: Pisz/Białystok

Postprzez Neizok » 9 lis 2013, o 22:54

Ale to odrazu mi sie otwieraja, nie przytrzymuje dluzej. Przekrecam i odrazu schodza.
A co do centralnego to ori ;)
tylko czy to nie ma jakiegos zwiazku z akumlatorem?
Avatar użytkownika
Neizok
Badacz tematu
 
Posty: 235
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 00:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pablomed » 13 lis 2013, o 00:38

Neizok, czasem takie nieokreślone cuda się dzieją przy słabym aku ale jeśli aku jest naładowany to powinno ustąpić bez żadnych dodatkowych czynności.
Więc raczej jest to awaria. Tylko że ciężko mi określić gdzie konkretnie, zacznij od bezpiecznika bodajże nr 14 ale nie jestem pewien nie mam pod ręką schematu, odpaida za podawanie plusa po zapłonie na szyby i central tego plusa zdaje się ci brakuje
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości