buczenie kierownicy

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

buczenie kierownicy

Postprzez kobramozg » 29 paź 2008, o 21:54

Witam,
Mam taki problem, a mianowicie jak auto stoi w miejscu to strasznie buczy mi kierownica, jak tylko lekko nawet ją dotknę to przestaje, czy chociażby jak ruszę i jadę to wszystko jest w porządku, ale stojąc w miejscu jest tragedia dosłownie, ciągle muszę trzymać kierownicę by tak nie buczała. Może ktoś wie co to może być. Bardzo prosiłbym o jakieś rady. Pozdrawiam i z góry dzięki wielkie.
kobramozg
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 paź 2008, o 19:24
Lokalizacja: Łódź

buczenie kierownicy

 

Postprzez pablomed » 29 paź 2008, o 22:07

ma luzy na boki? Kiertwnica ma łożyska, przeguby, obejmy mocujące do podszybia, ciężko napisać co się dzieje nie widząc. Zdejm sobie osłonę plastykową ( 2 śróbki od dołu w zagłębieniach plastyku) i ruszając kierownicą i uderzając w nią patrz gdzie jest luz.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez TomekKutno » 29 paź 2008, o 23:22

Wspomaganie zdycha moim zdaniem... Być może maglownica do wymiany lub pompa... Trudno powiedzieć, gdyż nie spotkałem się z czymś takim jeszcze, ale na chłopski rozum wspomaganie.
Nie wiem, czy ty wiesz, ale ja lubię tak, kiedy widzę jak na Twego OPLA nasrał ptak. :)
Avatar użytkownika
TomekKutno
Czytacz
 
Posty: 88
Dołączył(a): 25 lip 2008, o 16:30
Lokalizacja: Kutno

Postprzez kobramozg » 29 paź 2008, o 23:29

oczywiście mam wspomaganie i kierownica jest z poduchą (nie wiem szczerze mówiąc czy to ma jakieś znaczenie) z tego co sprawdziłem to kierownica ma taki jakby lekki luz góra - dół, troszkę się rusza.
kobramozg
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 paź 2008, o 19:24
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości