Zatkany wydech

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Zatkany wydech

Postprzez Kafar » 12 cze 2010, o 08:53

Witam Wszystkich :-)
Szukalem podobnego tematu jednak nie udalo mi sie znalesc i postanowilem napisac. Jesli taki juz istnieje to przepraszam.Wracajac do problemu od paru miesiecy w moim golfie MK 3 1.4 Kat + LPG rozsypal sie katalizator i strasznie w nim dzwonilo. Jakies pare dni temu podczas jechania prawdopodobnie zatkalo mi tlumik. Golfa wtedy strasznie zmulilo i zaczelo szarpac na niskich obrotach(na gazie jak i LPG) jest tragednia chodzi jak traktor natomiast na postoju jak Shelby :-D .Teraz moje pytanie brzmi jak sie za to zabrac... Sciagnac wydech i jakos przetkac pytanie jak..?. Czy poprostu jezdzic dalej az sam sie przetka juz troche nim jezdzilem narazie nic sie nie polepszylo.Jeszcze jak by ktos byl tak doby napisac mi co sciagnac i w jaki sposob uporac sie z tym problemem bede bardzo wdzieczny. Dzieki i Pozdrawiam Łukasz :->
http://www.golf3.pl/topics2/mk3-by-kafar-vt17549.htm

----BLAUPUNKT---- THE BEST OF BASSSS
Avatar użytkownika
Kafar
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 kwi 2009, o 18:17
Lokalizacja: KrK

Zatkany wydech

 

Postprzez K@mil » 12 cze 2010, o 10:40

Kafar napisał(a):Sciagnac wydech i jakos przetkac pytanie jak..?. Czy poprostu jezdzic dalej az sam sie przetka juz troche nim jezdzilem narazie nic sie nie polepszylo.Jeszcze jak by ktos byl tak doby napisac mi co sciagnac i w jaki sposob uporac sie z tym problemem bede bardzo wdzieczny.


Mialem to samo w passacie, wywalilem kata ale zobaczylem ze resztki kata gdzies znikneły no i musialem rozebrać caly wydech bo nie chciały wyleciec i brzdąkało cały czas

Co do wymontowania to wchodzisz pod auto i wszystko widzisz :) klucze 10 i 13 :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Kafar » 12 cze 2010, o 11:00

no dzieki wielki .Mogl bys mi tylko jeszcze powiedziec jak juz sciagnoles tlumik w jaki sposob go wyczysciles z owych resztek...? bo nie chce na darmo wszystkiego rozbierac :-P
http://www.golf3.pl/topics2/mk3-by-kafar-vt17549.htm

----BLAUPUNKT---- THE BEST OF BASSSS
Avatar użytkownika
Kafar
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 kwi 2009, o 18:17
Lokalizacja: KrK

Postprzez K@mil » 12 cze 2010, o 11:22

Kafar napisał(a):Mogl bys mi tylko jeszcze powiedziec jak juz sciagnoles tlumik w jaki sposob go wyczysciles z owych resztek.


złapać za rure i probowac nim trząsnąć aby powylatywało, u mnie byly male kawałki wiec wszystko wylecialo :) ...
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Kafar » 12 cze 2010, o 11:24

Acha no to dzieki Ci wielkie ;-) .Zaraz ide to rozebrac bo przeciez sie jezdzic nie da :-D
http://www.golf3.pl/topics2/mk3-by-kafar-vt17549.htm

----BLAUPUNKT---- THE BEST OF BASSSS
Avatar użytkownika
Kafar
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 kwi 2009, o 18:17
Lokalizacja: KrK


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości