Wydech końcowy

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Wydech końcowy

Postprzez Bemben133 » 22 lis 2013, o 16:07

Lepiej kupić oryginalny wydech koncowy czy jaki "sportowy" tlumik koncowy? jesli "sport" to jaki tani polecacie? chodzi mi o to żeby nie przekroczył ceny calego wydechu koncowego np. widzialem na allegro tlumiki WM Sport, co o nich myslicie?

po pierwsze nie ten dział
po drugie było
przenoszę
Ostatnio edytowano 22 lis 2013, o 18:20 przez Bemben133, łącznie edytowano 1 raz
Bemben133
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 12:58
Lokalizacja: Libiąż

Wydech końcowy

 

Postprzez sebastyanov » 13 lut 2014, o 22:30

Witaj zalezy ile chcesz wydac hajsu... polecam remusa ale sie ceni.. wm sport odradzam ... slyszalem na niejednym aucie i jak dla mnie straszne basowe buczydlo w trasie powyzej 80 w aucie robi sie nieprzyjemnie glucho. jest to na dluzsza mete meczace. nadaje sie jedynie na zabawe pod remiza albo grzanie przez miasto z buczeniem jak nie raz widze. jak kto lubi. ja kupilem do siebie wydech firmy A.T.U dwururke. dalem 150 zl za uzywke i chodzi cicho ale z ladnym basowym brzmieniem bez zadnych pierdzen osobiscie go polecam
sebastyanov
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 16:20
Lokalizacja: EKU

Postprzez Opik » 13 lut 2014, o 22:35

wiadomo, Remus klasa sama w sobie, ale i kasa... z tańszych to Supersprint, Ulter np. Jeżeli seria to Polmostrów, Asmet np
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości