Wdech golf III 1,9 tdi

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Wdech golf III 1,9 tdi

Postprzez Mario87 » 22 gru 2007, o 20:21

czy ktos moze mi pomoc!!! mam taki problem mam golfa III z silnikiem 1,9 tdi
wymienilem w nim koncowy wydech nic nie dalo zadnego dzwieku....Pozniej wycialem srodkowy tlumnik... tez za wiele nic nie dalo tylko lekko glosniej chodzi to wszystko :-/ i mam takie pytanie czy jak wytne katalizator bede mial ten efekt buczenia?? bardzo prosze o odpowiedz moje gg 7479262 jak cos to czekam na szybka odpowiedz POMOZCIE!!!
Mario87
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 gru 2007, o 19:55
Lokalizacja: Goleniow

Wdech golf III 1,9 tdi

 

Postprzez czepi » 22 gru 2007, o 23:34

Nie wiem czy coś ci to da ale jak wytniesz katalizator a masz samochód z rocznika 95 lub młodszy to możesz mieć problemy z podbiciem przeglądu...
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez Mario87 » 22 gru 2007, o 23:40

nie mysle ze z przegladem nie bede mial problemu ;-) mi bardziej chodzi o dźwiek a przegladem sie tak nie martwie ;-) ale dzieki za rade. ale moze ktos wie czy to cos da wyciecie tego katalizatora bo dalej sie nie dowiedzialem :-/ ????????????
Mario87
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 gru 2007, o 19:55
Lokalizacja: Goleniow

Postprzez mat » 2 sty 2008, o 02:24

nie da ci nic poza....... niczym... :-P ja wyjalem kat bo zwyczajnie byl dziurawy, wstawilem podobna z ksztaltu do niego strumienice zeby na przegladzie sie glupio nie tlumaczyc i jest to samo... a z klekota nigdy nie uzyskasz ladnego dzwieku, taka juz jego natura, co bys nie robil zawsze to bedzie klekot...
mat
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 15:19
Lokalizacja: TSK

Postprzez DWsebaMK3 » 9 kwi 2008, o 12:17

Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zmodyfikowania układu wydechowego w moim golfiku TDI. Będąc w niedzielę w Skarbimierzu na zlocie poznałem gościa który przerobił cały układ wydechowy w swojej ibizie 2004r 1,9 tdi 100km. Jest ona po chipie i ma wyciętego kata i brak tłumika środkowego (PRZELOT). Poprostu piękny dźwięk sie wydobywał z 2 rurki. rzekł bym nawet w niektórych przypadkach ładniejszy niż w benzyniakach... nie był on taki głośny lecz taki bulgoczący basowy. Coś np: prawie jak amerykańskie masyl-car => (nie wiem jak to sie pisze). Znacznie lepiej było słychać turbo. Na dniach mam zamiar wyciąć środkowy tłumik aby osiągnąć ten cel xD. POLECAM BARDZO!!! I oczywiście wyciąłem już kata po dało mi trochę lepszą dynamikię szczególnie na wyrzszych obrotach .... =] gorąco polecam !!!
Avatar użytkownika
DWsebaMK3
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 19:50
Lokalizacja: Wrocław-Wilkszyn


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości