Urwany wydech ;-D

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Urwany wydech ;-D

Postprzez magdarawa » 30 cze 2012, o 22:57

Witam dzis przechodzac kolo moje auta zauwazylam ze koncowy tłumnik cos krzywo jest i patrze a tu cały urwany (juz wiem co mi tak obcierało o asfalt).
Wiec wpakowałam sie pod auto i odczepiłam go od tej gumki na ktorej wisiał bo w sumie sie tylko na tym trzymał i wrzuciłam to cholerstwo do bagaznika ;-D
I pojechałam bez wydechu na miasto i tak sie zastanawiam czy brak tego wydechu ma jakis negatywny wpływ na cos...???
I co z tym zrobic przyspawac spowrotem czy jak..??? Obrazek

Bo tak jak widac na zdjeciu to ten obrazek pod którym jest jedynka to ta czesc jest w bagazniku i urwało mi sie przy samej puszce (nie wiem jak to sie nazywa)...
Co z tym zrobic ogolnie jak to zobaczyłam to mialam niezla mine he dobrze ze nie zgubilam gdzies tego po drodze ;-D
magdarawa
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 17:28
Lokalizacja: Rawa

Urwany wydech ;-D

 

Postprzez trojeczkaGT » 30 cze 2012, o 23:00

zdjecia mikro ;p

no policja zlapie i zabiora dowod jezeli chcesz jezdzic bez ostatniego tlumika
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez magdarawa » 30 cze 2012, o 23:33

A no mikro nie chciało mi sie juz leciec do auta i fotek pstrykac.
Policja nie złapie w poniedzialek chce to zrobic tylko wlasnie sie pytam czy da rade to przyspawac czy cos ;-D
magdarawa
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 17:28
Lokalizacja: Rawa

Postprzez trojeczkaGT » 30 cze 2012, o 23:36

zdolny spawacz da rade :) tylko jak bedzie chcial wiecej niz 80 zl to nie oplaca sie bo nowy tlumik "dwururka" tyle na allegro kosztuje :D
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Adrian1607 » 30 cze 2012, o 23:45

Powiem Ci ze ja mialem kiedys tak ze obawialem sie o tlumik bo wlasnie byl jakis luzny i wreszcie mi spadł. Jechałem i tarł o asfalt iskry szły;D Wrzuciłem do bagara, myślałem że będzie w chuuu głośno a tunic praktycznie ;D Tyle ze w dieslu, w benzynie raczej było by inaczej. Jeździłem tak dobre 3 miesiące bez końcówki az spadł mi wreszcie poczatkowy i zrobiłem cały tłumik ;). Ogólnie jeżeli nie jest głosniejszy to nie powinni Ci nic zrobić zawze możesz naściemniać że Ci teraz spadł a jak jest bardzo głośny to niestety.. jak najprędzej robić.
Avatar użytkownika
Adrian1607
Badacz tematu
 
Posty: 156
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 17:22
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez magdarawa » 2 lip 2012, o 04:35

Ja to bym gdzies po drodze ten tłumnik zostawiła gdyby nie gumka trzymajaca ten tłumnik na samym koncu ;-)
No własnie też myslalam że będzie mnie w całym miescie słychac a tu niespodzianka glosniej bylo jak byl na swoim miejscu bo stukał pukał i walil nie miłosiernie bo cos tam sie pewnie poluzowalo (skutki mojej jazdy) tylko nie mialam czasu tego zrobic a teraz o dziwo i to w bezynie bez porowniania ciszej ;-D no i własnie tak sie zastanawiam czy to robic teraz czy poczekac i zrobic cały bo wiem że srodkowy nie jest orginalny i od jakies innego modelu poprzedni wlasciciel wstawil i troche nie pasuje spawacz mi wspominal to na wolnych obrotach stuka minimalnie przez to ze nie jest od tego modelu. Bo teraz mam na glowie przepustnice albo krokowy bo obroty faluja i najpierw sie tym chcialam zajac a tu jeszcze tłumnik doszedł
Zajrze w pon. i zapytam sie ile chce za zrobienie...
Jak myslicie wstawiac caly czy to robic ;-) czy dac spokuj i wziac sie najpierw za falujace obroty..tłumnik i tak lezy w bagazniku to jak sie policja przyczepi to powiem ze spadł ;-) A wiadomo kobitka moze powiedziec ze sie nie zna i tyle :mrgreen:

[ Dodano: 2012-07-02, 06:28 ]
A to jest zjecie na ktorym dokladnie widac jak mi sie ten tluminik oberwał i co o tym myslicie
Obrazek Obrazek
magdarawa
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 17:28
Lokalizacja: Rawa

Postprzez thomasg » 2 lip 2012, o 19:24

jak będzie spawacz to da radę , jak będzie 'dupa' to za chwilę będziesz go znowu wozić w bagaju , słabe trochę to foto 2 ale u nas operacja kosztem oparłaby się o 0.7 , jak ktoś zawoła więcej to chwilę pogoń i za jakiś czas kup nowy .
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez magdarawa » 2 lip 2012, o 21:17

No wiec bylam u spawacza powiedzial zebym nowy kupila bo ze ten jest taki ciezki z tych co moja ryczec i ladnie wygladac. (no fakt lekki to on nie jest)
No fotki coz telefonem robione nie najlepiej.
Jestem zdania ze tłumnik ma za zadanie dobrze spaliny odprowadzac a nie jeczec wiec jutro juz przyjdzie nowy tłumnik norlmalny seria chyba bynajmnie az katalogu i do tego modelu i 90 dyszek pojdzie ;-)) I bedzie nowy wydech ;-D
Chyba dobrego jestem zdania ze ma za zadanie dobrze spaliny odprowadzac ?? ;-D
magdarawa
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 17:28
Lokalizacja: Rawa

Postprzez killah » 3 lip 2012, o 11:05

tłumik to tłumik. ma tłumić dźwięki

wierz mi gdybyś odjęła jeszcze środkowy to by cię było słychać z kilometra. raz jechałem z niepodpiętym wydechem i wspominam tą jazdę do dziś.

praktycznie ludzie co nie mają środkowego nie zauważają tego mając sam końcowy i odwrotnie. z tym że brak końcowego widać.
killah
 

Postprzez magdarawa » 3 lip 2012, o 13:03

Tlumnik załozony wraz wiec od połowy auta jest nowy wydech norlmalny standardowy takie jak w seri bardziej mi sie podoba niz ta dwu rurka co tak ryczała ;-D a spawacZ wział 40 dyszki za załozenie ;-D no i mam spokuj z wydecham na jakis dlyzszy czas
magdarawa
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 17:28
Lokalizacja: Rawa


- - - https://sunup.pl/pompy-ciepla-laziska/



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości