Trochę ciszej, ale rasowo :)

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Trochę ciszej, ale rasowo :)

Postprzez TunaFish » 19 wrz 2011, o 10:46

Panowie i niewiasty mam taką rozterkę... wywaliłem środkową puszkę, bo i tak była posypana. Mój tłumikarz powiedział, że kata mam ok i został. Końcowy mam podwójną przelotę ULTER. I teraz tak:

1. Brzmi świetnie
2. Przy 150km/h w górę wrzeszcząc nie dogadasz się w aucie. (norm chyba żadnych to nie spełnia) :P

3. Co zrobić? :)

Myślę, że może dobiorę jakiś środkowy i go dorzucę jednak, żeby stłumić ryk silnika.
Tylko jaki dobrać, żeby mi tak ładnie basowo brzmiał golfer, a nie słumiło go całkiem?:)
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław

Trochę ciszej, ale rasowo :)

 

Postprzez ci-nek » 21 wrz 2011, o 01:23

dobre pytanie, odpowiedzi nei znam, ale też sie chetnei dowiem, bo mój kat sie posypał i mam beznadziejny metaliczny dźwięk
ci-nek
Gaduła
 
Posty: 738
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 22:05
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Postprzez LeszekGT » 21 wrz 2011, o 10:03

Brak tłumika środkowego to raczej udręka, bo hałas bardziej wk...a niż dodaje rasowego brzmienia. Jak chcesz "rasowe dźwięki" i mieć cicho w aucie to możesz wygłuszyć podłogę.
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez PtasiorSki » 22 paź 2011, o 09:10

z tym tematem mam pewne doswiadczenia więc objasnie .
Co do KATA lepiej go nie miec niz miec ale nie wybic tylko strumiennica
Środkowy tłumik jak sama nazwa tłumi ale jak wstawimy pusta puszke zamiast srodkowego bedzie jak z katem bedzie zjeb... metaliczny dzwięk lepiej rurke grubsza alno nastepna strumiennice tylko że np mamy przelot zrobiony z 50mm to strumiennice dajemy o przekroju 60+ spaliny sie rozpreza i bedzie gitara
PtasiorSki
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 16:10
Lokalizacja: Suwałki


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość