Tłumnik z TDI do 1.4

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Tłumnik z TDI do 1.4

Postprzez k-m-r1 » 16 wrz 2010, o 12:22

pytanie tyczy sie dźwięku jaki będzie wydawał
strona techniczna przerobienie rury to nie problem
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Tłumnik z TDI do 1.4

 

Postprzez Procent » 20 wrz 2010, o 19:25

Taki sam. Nic się nie zmieni. Ja mam np końcowy od VR6 i żadnej słyszalnej różnicy
Weźmiesz mnie na prostej?? A ja Cię zniszczę na zakręcie!!

Mój Goferek
Avatar użytkownika
Procent
Members
 
Posty: 1771
Dołączył(a): 1 lut 2009, o 19:06
Lokalizacja: (TLW) Włoszczowa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez SotoM » 22 wrz 2010, o 18:00

Procent, jak chcesz dźwięk to wywal końcowy tłumik a za miast niego poprowadź sama rurę do końca... przyjemnie brzmi przy przyspieszaniu...
tak na marginesie w dieslu musi być co najmniej 1 tłumik w układzie wydechowym ze względu na utrzymanie ciśnienia w układzie -potrzebne do napędu turbosprężarki. jak zrobisz przelotowy układ auto starci na mocy i to odczuwalnie na tyłku.
k-m-r1, w sumie ja mam sportowy wydech do oddania za niewielka cene. tylko nie pamiętam jakiej firmy - K&M czy Ulter Sport musiał bym go wykopać i sprawdzic-nie jest zatyrany... końcówka owalna DTM wygieta do góry...miałem go kiedyc\s montowac do siebie ale jakos czasu nie miałem a golfa juz nie mam...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości