Przeloty

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Przeloty

Postprzez Zozol:) » 12 lis 2015, o 18:02

Siema.

Mam pytanie czy średnica wydechu ma jakieś znaczecnie przy przelocie w dieslu ?? Mam zrobiony przelot (tłumiki wywalone zostawiona puszka po kacie) i brzmi to auto jak stary odkurzacz zelmera ...... Żeby chociaż brzmiał jak ten traktor a tu nawet tego nie ma :c Info: Silnik 1.9 TD AAZ średnica rury taka sama jak fabryczna. Wielu kolegów ma przelot w dieslach i coś tam burczy a nie jak mi bardziej fuczy jak przeciąg ...
Ostatnio edytowano 12 lis 2015, o 19:06 przez Zozol:), łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Zozol:)
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 16:02
Lokalizacja: SCI > Cieszyn
Rocznik: 1995
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Przeloty

 

Re: Przeloty

Postprzez BartheZz_3 » 12 lis 2015, o 18:42

Zozol:) napisał(a):Siema.

Mam pytanie czy średnica wydechu ma jakieś znaczecnie przy przelocie w dieslu ?? Mam zrobiony przelot (tłumiki wywalone zostawiona puszka po kacie) i brzmi to auto jak stary odkurzacz zelmera ...... A z kolei w drugim aucie też mam przelot i brzmi nawet nawet (fakt na niskich obrotach jak traktor ale im wyżej tym lepiej ;) ) Żeby chociaż brzmiał jak ten traktor a tu nawet tego nie ma :c Info: Silnik 1.9 TD AAZ średnica rury taka sama jak fabryczna, 2 auto silnik 1.8 TD i tak samo taka sama średnica. Jak coś moge nawet nagrać filmiki jak brzmi jeden i drugi.

Pytasz czy średnica ma znaczenie, a opisujesz dwa auta które mają taką samą średnicę O.o no weź, ja już bym od razu zaczął podejrzewać coś innego, 1.9TD a 1.8TD. inna konstrukcja, inna pojemność i może to jest przyczyną?
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Re: Przeloty

Postprzez Zozol:) » 12 lis 2015, o 19:04

Sorry :D Dobra poprawiam post, ale czy ma to znaczenie bo czytałem tematy i powinien brzmieć jak traktor a nie jak odkurzacz.. i nie wiem czy coś z silnikiem czy co jest kurna grane
Avatar użytkownika
Zozol:)
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 16:02
Lokalizacja: SCI > Cieszyn
Rocznik: 1995
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Przeloty

Postprzez Radi » 13 lis 2015, o 10:54

Przelot w seryjnym 1,9 TD mój Boże...

Załóż może jakiś buczący tłumik na końcu.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości