PRoblem

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

PRoblem

Postprzez badboys » 7 mar 2008, o 18:53

Witam mianowicie zkupiłem golfa 3 1.8 gt i mam z nim mały problem.kapie woda z tłumnika gdy mu przygazuje pare razy to zostawia ślady wody .Mam alusy 17 i mi sćiąga na prawą strone niewiem czy to wina felg moze starczy je wywazyc samochud jest bezwypadkowy.Gdy jadąc szybko sie rozpedzam to dymi niewiem czy bieze olej.
badboys
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 18:48
Lokalizacja: wrocław

PRoblem

 

Postprzez piotr0488 » 7 mar 2008, o 19:53

to ze woda z tlumnika sie wydobywa to normalne zachowanie najczesciej gdy silnik jest zimny...to ze Cie znosi to wina niewywazonych felg bardz za malo powietrza masz w oponach.. pojedz to wylkanizacji.. tam ci wywarza i bedzie OK
piotr0488
Members
 
Posty: 1314
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 00:39
Lokalizacja: Lędyczek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez K@mil » 7 mar 2008, o 19:58

Jesli tej wody z tlumika jest duzo to sprobuj zatankowac na innej stacji paliw, i zobaczysz czy bedzie inaczej.
U mnie tez woda troszkie kapie z rury i tak jak napisal Piotrek jak silnik jest zimny :)
No a co to tych opon no to zgadzam sie z Piotrkiem jedz na wulkanizacje :) i bedziesz wszystko wiadomo. :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez qbic1983 » 7 mar 2008, o 20:43

woda z tłumika "normalka" tak jak napisali koledzy wyzej....tez to mam,co do ściągania to 1 - odpowiednia ilosc atmosfer w oponach, wywazenie wszystkich kół,jezeli sa to alu felgi(sprawdzic czy proste), sprawdzic tez opony czy nie ma na nich baniek ,wiekszego zuzycia po jednej stronie itp.
Jezeli dymi jak mu "dajesz" po garach na siwo to znaczy ze wcina sobie olej...zalezy jeszcze na jakim jezdzisz oleju ...jezeli juz na mineralnym (15W40) to czeka cie mały remoncik (pierscienie tloków i takie tam.....)

Pozdrowienia.
qbic1983
Czytacz
 
Posty: 132
Dołączył(a): 26 sty 2008, o 19:48
Lokalizacja: Witnica


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości