POMOCY!!!

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Postprzez bąku » 12 lis 2007, o 07:58

moim zdaniem to niema nic wspólnego z układem wydechowym, gdybyś wymienił callutki układ no to wtedy coś by się mogło dziać a tak tylko 2 tłumik wymieniłeś więc myśle że to nie wina ttego, piszesz że na ciepłym silniku ci wariuje być może czujnik temperatury jest walnięty i po rozgrzaniu auta podaje złe dane do kompa
pierwszego dnia było powietrze
drugiego dnia powstał volkswagen
bąku
Czytacz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 10:57
Lokalizacja: Warszawa

 

Postprzez nera » 20 lis 2007, o 00:41

Ja tam w swoim wywaliłeś środkowy tłumik i efekt jest świetny.
A co do ciebie mAster to jeżeli masz gaz automat to odpala na benzynie i jak go przegazujesz do 2 tyś to musi zgasnąć bo niezdąży wymienić mieszanki.Najlepiej to przegazuj go do ponad 3 tyś i jak opadają obroty dodaj lekko gazu i niezgaśnie.
nera
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 01:31
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: POMOCY!!!

Postprzez DjDiabeł666 » 16 sty 2008, o 21:33

Monitor napisał(a):mam problem z moim autem. sprowadziłem go w kwietniu tego roku. jest to benzyna 1.6 93'. w sierpniu przepalił mi się tłumik który był wcześniej i zamontowałem sportowy układ Ulter'a. jednak zauważyłem że stracił on na swoim wigorze, ogólnie trochę go zamula na nizszych. koledzy poradzili mi poczekac i nic na razie z tym nie robic. jednak podczas jazdy ostatnio sczególnie dały sie we znaki niskie obroty.kilka razy na wakacjach podczas długich wypraw potrafił zgasnąc (jeszcze ze starym tłumikiem).jak wrzuciłem na luz, zaczekałem chwile na poboczu i znowu go odpaliłem (czasem cieżko było go zapalić) no i chodził juz dobrze. na luzie jak go zapale to normalnie ma ok 900 obr/min ale dzis stojąc w korku w pewnym momencie spadało to do ok 600 obr/min.jakoś nie równo chodził....
Jeśli któryś z Was szanowni koledzy może mi doradzić co z tym zrobić - będę wdzięczny, bo zaczynam sie juz denerwowac ze juz do końca bede tak jeździł....



Siemka Przyjacielu sprawdz pompe paliwa, silniczek krokowy, mozliwe jeszcze ze przepustnice masz zaklejoną,lub sonde lambda trzasnientom proponuje jechac na diagnostyke silnika to kosztuje max 150zł ale powinno pomóc.
DjDiabeł666
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 21:27
Lokalizacja: szczecin

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości