Polerka wydechu

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Polerka wydechu

Postprzez dawidek1991 » 19 mar 2013, o 21:02

Panowie, mam w moim ADZ'cie pojedyńczy kranik, nie wiem czy tak wychodziły orginalnie, czy to z diesla...? Chciałem wypolerować końcówkę, i tu nasuwa się pytanie: czy ona nie zardzewieje zaraz? Psiknąć jakimś bezbarwnym może?
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie wydechu. Mianowicie obniżyłem golfirenka i końcowy tłumik uderza o belkę, tak pieron siedzi. Co z tym zrobić?
Avatar użytkownika
dawidek1991
Czytacz
 
Posty: 148
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 11:33
Lokalizacja: Sandomierz

Polerka wydechu

 

Postprzez Paweu » 19 mar 2013, o 21:06

dawidek1991 napisał(a):Mianowicie obniżyłem golfirenka i końcowy tłumik uderza o belkę, tak pieron siedzi. Co z tym zrobić?


Podgiąć kolanko nad belką.. poprawić wieszaki żeby siedział wyżej.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez sebastyanov » 13 lut 2014, o 22:50

nie bedzie Ci rdzewial jedynie bedzie sie matowil czy utlenial . kolega w tdi pucuje rurki na wysoki polysk. z papieru gradacji 800 do 2500. i efekt rewelka przejrzec sie mozna. i nic mu nie rdzewieje juz pol roku tak smiga. ale zawsze cosik tam pomajdruje ptzy rurkach moze dlatego ze dba i nie pozwala na jakis osad czy cos niewiem a ma oryginalny wydech dwururke skierowana ku dolowi. pozdro
sebastyanov
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 16:20
Lokalizacja: EKU

Postprzez hanawald » 14 lut 2014, o 07:16

ja poleruje papierem sciernym i nic mi nie rdzewieje a na koniec pastą tempo Obrazek
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez killah » 18 lut 2014, o 00:11

Wydech musi być z nierdzewki żeby nie rdzewiał. jak są z innej stali to wtedy po polerce od razu ruda bierze i trzeba bardzo dbać o wydech.

Hanawald - teraz klapę spoleruj :D
killah
 


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron