Ori tłumik końcowy - co polecacie?

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Ori tłumik końcowy - co polecacie?

Postprzez StRaDiVaRiUs » 2 lut 2009, o 19:46

Kończy mi się tłumik końcowy i planuję kupić normalny, nie sportowy, żeby w aucie było cicho. Teraz mam obcięty ori i założoną końcówkę i mnie wkurza już to, tak jest głośno, do tego jeszcze zrobiła się dziura i buczy że nie idzie wysiedzieć :-/ Moje pytanie jest takie:

Czy kupować ori, czy może macie jakiś sprawdzony zamiennik, czy opłaca się zamiennik brać?
Interesuje mnie oczywiście tylko nowy.
Avatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Czytacz
 
Posty: 137
Dołączył(a): 6 lis 2008, o 21:52
Lokalizacja: Jelenia Góra / Bogatynia

Ori tłumik końcowy - co polecacie?

 

Postprzez Hemi » 2 lut 2009, o 20:38

Ja mam bosala i jest ok.
3,5 roku, 60 000 km... nadszedł czas rozstania :(
był VW GOLF III GT 1.8
jest OPEL VECTRA B KOMBI 1.8
Avatar użytkownika
Hemi
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 paź 2008, o 11:28
Lokalizacja: WaRsZaWa

Postprzez DrSzpila » 2 lut 2009, o 23:22

StRaDiVaRiUs, Wiem, że nie, ale może Ultera dedykowanego on nie buczy ale ładnie mruczy.
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez StRaDiVaRiUs » 2 lut 2009, o 23:51

Drpiorko, i budżet nie pozwala, i raczej jestem skłonny kupić normalny, seryjny wydech. Gdybym miał większy silnik, to może bym się skusił, ale moje 1.4 niech będzie seryjnym 1.4, podoba mi się seria. Z resztą wkrótce przedstawię kolejne etapy "anty-tuningu".

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tłumikami to pisać ;-)
Avatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Czytacz
 
Posty: 137
Dołączył(a): 6 lis 2008, o 21:52
Lokalizacja: Jelenia Góra / Bogatynia

Postprzez DrSzpila » 3 lut 2009, o 10:44

StRaDiVaRiUs, Doskonale Cię rozumiem ziomuś. Jeżeli chcesz seryjny tłumik i chcesz, żeby auto seryjnie ładnie wyglądało i chcesz je upiększyć czyli idziesz w kierunku Cult style to polecam ci kupić seryjną dwururkę od TDI i te rurki wypolerować, aż będą błyszczeć. To tylko moja propozycja nie wiem czy ci się podoba :)

Aha jeszcze jedno też jestem za anty-tuningiem choć sam przerabiam i upiekszam auto ale w kierunku cultu... Serie są ładniejsze nawet jak przerobisz serię na VR6 i co z tego, że pod maską jest 1.4, auto jest do jeżdżenia a nie do ścigania :)
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez StRaDiVaRiUs » 3 lut 2009, o 14:53

Dwuruka fajna sprawa... :roll: Ale bez przeróbek by się nie obyło... Raczej jednak stawiam na dedykowany od 1.4, nie będzie trzeba kombinować.
Avatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Czytacz
 
Posty: 137
Dołączył(a): 6 lis 2008, o 21:52
Lokalizacja: Jelenia Góra / Bogatynia

Postprzez DrSzpila » 3 lut 2009, o 16:18

StRaDiVaRiUs, Ale tłumikarz założy ci przejściówkę albo zrobi cos kolanek :) Ja mam 1.4 a tłumik od 1.8 i nei przymula, od razu jest lepiej
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości