lambda factor

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

lambda factor

Postprzez PaNdA » 21 mar 2010, o 16:02

hej mam pytanko...mam taki problem autko jak jest zimne wchodzi na obroty na ssanie wtedy za mieszanke odpowiada czujnik temp. jak już sie zagrzeja to falują obroty i strzela z tłumika przygasa i nierówno pracuje na analizatorze spalin wyszło że mam zaubogą mieszanke...podłączyłem pod vag-a polskiego wyskoczyły dwa podrząd błędy 525 czyli sonda i jeszcze niskie napięcie na bloku pomiarowym lambda factor nawet 1.5 :shock: :shock: czyli na granicy palności czy musze wymienić sonde? pozdrawiam
Avatar użytkownika
PaNdA
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 14:59
Lokalizacja: woj. Śląskie

lambda factor

 

Postprzez pablomed » 21 mar 2010, o 19:01

co pisze po 525,(to tylko ogólny numer błędu sondy). Niewykluczone że sonda winna ale jeszcze nic pewnego. Warto jej kable i wtyczke obejrzeć dokładnie.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez PaNdA » 21 mar 2010, o 22:32

rok temu wymienili mi sonde na fachowej stacji jutro zadzwonie i opowiem o problemie ale czemu by mogła to być wina wtyczki lub kabelka całe szczęście że mam instalke lpg bez silnika korkowego niezależnego od lambdy :-( ale na bp czasem też jeżdże i nigdy niezapalam na gazie
Avatar użytkownika
PaNdA
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 14:59
Lokalizacja: woj. Śląskie


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość