końcówka wydechu

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

końcówka wydechu

Postprzez Rafi » 10 lis 2013, o 01:17

Cześć, potrzebuje końcówkę wydechu do 1,6 75 koni benzynka , możecie mi jakaś polecić dwu rurkę bo to na takiej mi zależy, która będzie dobra i tania :P i takie pytanko bo zbytnio nie jestem w tym obeznany , czy końcówka wydechu zmienia ogolny dzwięk podczas jazdy typu wydech sportowy ? O takiej końcówce myśle ;)
http://allegro.pl/profesjonalna-koncowk ... 89147.html
Avatar użytkownika
Rafi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 00:11
Lokalizacja: Lubin

końcówka wydechu

 

Postprzez Paweu » 10 lis 2013, o 01:25

Rafi napisał(a):czy końcówka wydechu zmienia ogolny dzwięk podczas jazdy typu wydech sportowy ? O takiej końcówce myśle
http://allegro.pl/profesj...3645889147.html


No raczej nie zmieni. I szczerze to szkoda na to twoich pieniędzy. Może i poprawi trochę wygląd zewnętrzny. Ale cylindrów od tego nie przybędzie.

No i wypadałoby się przywitać w odpowiednim dziale. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Rafi » 10 lis 2013, o 10:30

właśnie mi tutaj w tym przypadku zależy na wygladzie bardziej ;) Więc raczej zainwestuje w nią ;)
Avatar użytkownika
Rafi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 00:11
Lokalizacja: Lubin

Postprzez Dembi » 10 lis 2013, o 16:01

Ta, którą pokazałeś jak dla mnie słabizna. Jeśli dwururka to może dać od TDI w polerce skierowaną na dół. Piękna w prostocie, albo pokusić się o wymianę końcowego tłumika na jakiś ciekawy, ja mam u siebie od Golfa II GTI i dobrze to wygląda, a także poprawi się dźwięk, będzie bardziej basowy, a nie za głośny bez przelotu.
Avatar użytkownika
Dembi
Badacz tematu
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 cze 2011, o 21:45
Lokalizacja: Tczew

Postprzez Rafi » 10 lis 2013, o 21:45

dzięki panowie za opinie ;)
Avatar użytkownika
Rafi
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 00:11
Lokalizacja: Lubin

Postprzez krzysiogol » 12 lis 2013, o 18:20

Dembi napisał(a):Ta, którą pokazałeś jak dla mnie słabizna. Jeśli dwururka to może dać od TDI w polerce skierowaną na dół. Piękna w prostocie, albo pokusić się o wymianę końcowego tłumika na jakiś ciekawy, ja mam u siebie od Golfa II GTI i dobrze to wygląda, a także poprawi się dźwięk, będzie bardziej basowy, a nie za głośny bez przelotu.


Co do przelotu muszę się nie zgodzić. Mam u siebie przelot i głośny jest w zakresie 2-2,5 tys obr/min. W innym zakresie jest spoko:)
krzysiogol
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości