jaki tłumik do varia(n)ta

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

jaki tłumik do varia(n)ta

Postprzez majkel2424 » 1 lut 2010, o 14:38

witajcie!!!
dzisiaj byłem na przeglądzie i okazało się że tłumik jest troszke dziurawy :P i tak sobie pomyślalem czemu by go nie wymienić :roll: Tylko mam do Was pytanie czy warto zainwestować w jakiś sportowy ładny tłumik, który de facto i tak się schowa pod zderzakiem. czy nie kombinować i kupić coś standardowego. Za którąkolwiek opcją byście nie byli, podajcie jakieś przykładowe linki z allegro, jeżeli możecie :) z góry dziękuje za pomoc :)
Avatar użytkownika
majkel2424
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 8 mar 2009, o 15:05
Lokalizacja: biała podlaska

jaki tłumik do varia(n)ta

 

Postprzez jacekPlacekkk » 1 lut 2010, o 16:06

standard :!: do Varianta tylko mi podchodzii, ja zapłaciłem za ostatnii 90 zł :-P
za środkowy 70zł i za kolanko to od samego przodu kolektora też 90 zł, plus jakieś opaski i złącze elastyczne to 400 zeta chyba dałem,

a dla przykładu w jednym sklepie za ostatnii powiedzieli mi 180zł, ale to LPg to jeden chój :cwaniak:
warn. :!:
Ostatnio edytowano 1 lut 2010, o 16:22 przez jacekPlacekkk, łącznie edytowano 1 raz
BLUE JAZZ TDi --->

nowe foty VariantA strona 4...

moj-golf/variant-tdi-nastepca-t24626-36.html
Avatar użytkownika
jacekPlacekkk
Gaduła
 
Posty: 501
Dołączył(a): 2 sie 2008, o 18:23
Lokalizacja: siedlce/okolice

Postprzez majkel2424 » 27 lut 2010, o 23:02

chłopaki jeszcze jedna prośba, możecie podac mi jakieś linki do tłumików środkowego i końcowego, patrzyłem po allegro ale jakis kiepski wybór. A druga sprawa czy idzie to wymienić samemu? Trzeba coś spawać czy wszystko skręcane?? i jak jest mocowany katalizator?? Przy okazji bym go wypatroszył :] z góry dzięki za pomoc
Avatar użytkownika
majkel2424
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 8 mar 2009, o 15:05
Lokalizacja: biała podlaska

Postprzez kryhaziom » 27 lut 2010, o 23:24

linków nie mam, nie szukałem :-P , dasz radę sam to zrobić. katalizator skręcany jest na 3 śruby 13. a z drugiej strony wsunięty w rurę zaciśniętą na opaskę. tak samo tłumik środkowy i końcowy jest mocowany na opaski.
Avatar użytkownika
kryhaziom
Badacz tematu
 
Posty: 241
Dołączył(a): 20 gru 2009, o 12:31
Lokalizacja: jelenia gora


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości