Golf 3 1.8 AAM tłumik środkowy

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Golf 3 1.8 AAM tłumik środkowy

Postprzez papi90 » 10 lip 2013, o 14:46

Witam muszę wymienić tłumik środkowy w moim golfie. Golfik obecnie mruczał fajnie wręcz jak dla mnie wzorowo do póki nie zrobiła się dziura w środkowym albo już lata albo wina nauki jazdy na glebie..:):) Układ wydechowy obecnie jaki mam to wywalony kat. środkowy tłumik nie wiem jaki mam jak kupowałem golfa sprzedawca mówił że jest przelotowy, a tłumik końcowy supersprint dwu rurka. Jaki mam teraz kupić środkowy żeby nadal ładnie burczał basem a może rurę z nierdzewki ale jak wtedy będzie się zachowywać auto. Auto zasilane PB/Gaz. Dzięki za pomoc :)
papi90
Badacz tematu
 
Posty: 233
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:54
Lokalizacja: Nowa Sól

Golf 3 1.8 AAM tłumik środkowy

 

Postprzez tochu » 10 lip 2013, o 23:11

ja wstawiłem rurę o dedykowanej średnicy do golfa. Brzmienie mi się podoba nie jest dużo głośniej niż przed wywaleniem tłumika środkowego
Avatar użytkownika
tochu
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 10:15
Lokalizacja: WARLUBIE

Postprzez papi90 » 11 lip 2013, o 15:28

a jaka jest średnica dedykowana do golfa 1.8 aam 97rok i może masz link gdzie kupiłeś ??i jak wstawię samą rure to wszystko będzie okej..??
papi90
Badacz tematu
 
Posty: 233
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:54
Lokalizacja: Nowa Sól

Postprzez tochu » 11 lip 2013, o 23:29

tzn kurde zapomniałem ile to było, a kupiłem normalną rurę do wydechów w sklepie motoryzacyjnym u mnie, normalnie na naklejce dedykowane do VW, polskiej produkcji rura ;)

pasowała idealnie :P

mi działa elegancko i fajnie burczy, chcesz to ci filmik nagram. Nie mam kata, środkowego a końcowy to przerobiony mugen (żeby nie wyglądał tak chamsko)
Avatar użytkownika
tochu
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 10:15
Lokalizacja: WARLUBIE

Postprzez papi90 » 12 lip 2013, o 06:22

Kurcze z chęcią kupił bym sobie taka dedykowana rurę ona jest z krasowski? Jak możesz to nagraj filmik ja tez nie mam kata silniki mamy tę same więc będę miał dobry obraz jak to buczy na samej rurze. I ciekawi mnie jak przerobiles mugena. A może jeszcze ktoś inny by sie wypowiedział tyle ludzi na forum a odpowiedź od jednego użytkownika. PozdraVWiam
papi90
Badacz tematu
 
Posty: 233
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:54
Lokalizacja: Nowa Sól


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość