Głośniej chodzi po naprawie....

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Głośniej chodzi po naprawie....

Postprzez Grzybek_3 » 22 wrz 2009, o 16:31

Witam wszystkich, pisze ponieważ mam mały problem z układem wydechowym, mianowicie dzisiaj byłem u mechanika żeby mi poprawił troche tłumnik ponieważ walił o drążek stabilizatora, i poprawił jest cisza tylko powstał problem , teraz w aucie jest strasznie głośno w środku i wydech pierdzi, co prawda nie mam jednego odboju przy tłumniku ale nie wydaje mi sie że to majakiś duży wpływ na to?? Czekam na wasze posty Pozdro :)
Grzybek_3
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24 wrz 2008, o 22:11
Lokalizacja: Radzikow

Głośniej chodzi po naprawie....

 

Postprzez swatu » 22 wrz 2009, o 16:38

Grzybek_3 napisał(a):co prawda nie mam jednego odboju przy tłumniku
mozliwe ze obija ci sie o blache ,włącz silnik niech ktos przegazuje a ty sie schyl pod samochód i sprawdz czy o nic nie zawadza ,trzeba było pierw sprawdzic co ci mechacnik naprawił bo mozliwe ze jedna rzecz poprawił a tym samym druga popsuł...
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Pascal » 22 wrz 2009, o 16:53

Bez czajenia się...wjeżdżaj na kanał do niego z powrotem i niech patrzy...Co do wydechu jeśli pierdzi tzn że gdzieś jest dziura...wjedziesz na kanał to wszystko będziesz wiedział...
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez Grzybek_3 » 23 paź 2009, o 21:40

Dzięki sliczne juz wszystko jest ok :) Teraz jest cicho jak w nowym :) Jednego odboja nie było :)
Grzybek_3
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 24 wrz 2008, o 22:11
Lokalizacja: Radzikow


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość