Co do GTI

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Co do GTI

Postprzez KooxPL » 7 sty 2012, o 03:59

Witam posiadam golfa GTI 2.0 8v i slysze , ze wydech prosi sie o wymiane , najchetniej chcialbym cos cichego i najlepiej zeby zwiekszyl moc , do tego zeby nie trzeba bylo nic regulowac itp ..

prosze o konkretne propozycje , dziekuje i pozdrawiam
Avatar użytkownika
KooxPL
Czytacz
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 wrz 2010, o 01:24
Lokalizacja: WWE

Co do GTI

 

Re: Co do GTI

Postprzez K@mil » 7 sty 2012, o 11:40

KooxPL napisał(a):Witam posiadam golfa GTI 2.0 8v i slysze , ze wydech prosi sie o wymiane , najchetniej chcialbym cos cichego i najlepiej zeby zwiekszyl moc , do tego zeby nie trzeba bylo nic regulowac itp ..

prosze o konkretne propozycje , dziekuje i pozdrawiam


samym wydechem nie zmienisz mu mocy :)
Nawet jak wymienisz mu cały przelot (koszty) to dostanie max gora z 3koniki wiecej :) to nie diesel ze program i jest moc... Kup zwykłą dwururkę i bedzie ładnie i cicho
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez witboy » 7 sty 2012, o 19:22

tuning 8 zaworow? kolego zapomnij rzezba w gownie...skad wiem? bo sam grzebalem ostro silnik n/a i sory koszta koszta a efekty mizerne w stosunku do poniesionych kosztow

a co do samego wydechu sa wg mnie 2 opcje jedynie seryjne czyli:

1. tansza 2 rurka od tdi super wyglada zobacz u mnie w galeji pasuje mocowanie montazowe do seryjnych tlumikow miedzy innymi z 1,8 co ty masz chyba sama wymiana u mnie trwala 3 minuty z zegarkiem w reku odkrecenie jednej opaski wyjecie tlumika nowa opaska i nowe gumy i finito- mnie to wynioslo 145 z montazem taki tlumik polecam fajny wyglad bo sa 2 rurki i klasyczny wyglad i ori czesc a nie jakis krzak z allegro minus? niestety srednica rurek co na zewnatrz idzie niestety mizernie wg mnie

2. drozsza opcja to tlumik z vr6 z mk3 koszt o 100 wiekszy czyli 245 zl i nie wiedzialem ze jest ten tlumik dostepny bo ja bym go dal bo niema wady 1 opcji czyli srednicy rurek wydechowych sa duzo wieksze i nie sa tak skierowane ku ziemi jak w tdi no ale 245 zl
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez KooxPL » 7 sty 2012, o 21:04

dzieki wielkie za pomoc

musze jeszcze jechac na kanal i zobaczyc bo mam koncowy ultrasa tlumnik a wydaje mi sie ze wymiana samego srodka wystarczy , ale tak na zas ccialem sie dowiedziec
Avatar użytkownika
KooxPL
Czytacz
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 wrz 2010, o 01:24
Lokalizacja: WWE


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości