Blaszka

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Blaszka

Postprzez Aras1984 » 22 sie 2012, o 21:36

Koledzy zmagal sie kiedys ktos z takim tematem jak drzaca plaszka na kolektorze wydechowym niby mowili mi zeby odkrecic caly i wyjac ta blaszke bo inaczej sie nie da cwiczyl ktos to kiedys. Blaszka gdzie koletor sie rozchodzi i 2 srobkami na srodku przykrecona, dzieki
To moj golfik!!
Aras1984
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 20:28
Lokalizacja: bydgoszcz

Blaszka

 

Postprzez adams33 » 24 sie 2012, o 10:53

odkręć śruby daj większe podkładki najlepiej pod blaszkę i na blaszkę. Jeżeli to nie pomoże poprostu ją odkręć w niczym to nie będzie przeszkadzało. Bo najwidoczniej przy którejś śrubie ma luz i drży.

Jak by śruby niechciały iść na ciepłym wydechu psiuknij kilka razy WD-40 lub innym badziewiem i zostaw na dzień lub dwa pomoże :)) Bo odrazu to nie działa.
adams33
Czytacz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 14:39
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Opik » 24 sie 2012, o 11:44

Oj zmagali się zmagali...
U mnie na MajóVWce zasraniec o jakiś badyl zahaczył i postanowił sobie polatać. Tylko już wcześniej była złachana bo nie było miejsc za które mógłbym ją złapać. Ileż ja się z tym osrałem...
Skończyło się na dorobieniu z blachy czegoś na kształt kątowników, przymocowaniu wkrętami do tej blachy od boku, ucięcie tego co wystawało i dało radę
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez michal284 » 24 sie 2012, o 12:21

mnie kiedys sie urwała ta blaszka na jednym koncu od strony kolektora, wystarczyło śrube na wiekszy gwint i wszystko hula jak powinno, nie oszukujmu sie, golfa 3 juz nie produkuja od 14 lat ;) mysle ze nawet przy produkcji nikt przwidywał ze bedzie ich tyle po takim czasie jeszcze jezdzic.
michal284
Czytacz
 
Posty: 109
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 22:53
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości