Zmiana Piasty

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Zmiana Piasty

Postprzez Patyk1991 » 16 lut 2015, o 14:26

Witam z góry sory jesli zle umiesciłem temat. mianowicie chodzi o to ze mam przekoszona piaste i chciałbym ją wymienic, i pytanie jest takie co jest możliwe przełozenia ze straej piasty i czy bezie trzeba zmienic łożysko w piaście z góry dziekuje za odpowiedz .
Patyk1991
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 13:07
Lokalizacja: Siedlce

Zmiana Piasty

 

Postprzez MiroGti » 16 lut 2015, o 14:59

Patyk1991 napisał(a):mianowicie chodzi o to ze mam przekoszona piaste i chciałbym ją wymienic
Patyk1991 napisał(a):co jest możliwe przełozenia ze straej piasty

Mowa o skrzywionej zwrotnicy z przodu? Bo jeśli tak to piastę możesz przełożyć starą , ale łożysko pewnie się przy wyprasowaniu rozleci, więc zamów se od razu nowe ;-)
Ostatnio edytowano 17 lut 2015, o 11:13 przez MiroGti, łącznie edytowano 1 raz
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez k-m-r1 » 17 lut 2015, o 09:21

przy wymianie uszkodzi sie łożysko

kup nowe tylko nie cos typu optima chodżo dziwo u mnie śmiga :D tataniocho jednak słychać że jest tanie
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Patyk1991 » 17 lut 2015, o 22:26

Bo u mnie troche koło (leży) przy stłuczce dostało uderzenie . doł koła do zewnątrz prechylone jest . zwrotnice kupić na szrocie jakąs to tani interes i jeszcze własnie ciekawy byłem czy trzeba łożysko wymieniać.
Patyk1991
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 13:07
Lokalizacja: Siedlce


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość