Wspomaganie???

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Wspomaganie???

Postprzez Snikers » 29 cze 2008, o 23:41

Witam. Pewnie to juz bylo ale niestety nie mam za wiele czasu na przeszukiwanie forum. Prosze o wyrozumialosc. Dzisiaj zauwazylem ze przy skrecie kolami w miejscu (wiem ze sie nie powinno) ale mimo wszystko zauwazylem ze kiedy skrecam kierownica jest dziwny odglos. tak jakby cos piszczalo i lekko stukalo. gdy wylaczylem auto i poruszalem kierownica slyszalem lekkie uderzenia. Nie sprawdzalem dluzej ale nie bardzo moglem przekrecic kierownice aby sie zablokowala. Nie wiem co to moze byc. plyt jest ok. czy to jest cos powaznego? prosze o pomoc
Avatar użytkownika
Snikers
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 00:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Wspomaganie???

 

Postprzez PiJey88 » 30 cze 2008, o 14:37

wspomaganie w golfie ma bardzo charakterystyczny dzwięk, szczegolnie przy max skreconych kołach, strasznie jęczy
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Cysiu_NS » 30 cze 2008, o 15:39

przyjedz w srode na spot to zerkne co sie dzieje
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez bartek581228 » 2 lip 2008, o 21:14

jestem nowy wies sie chciałem przywitac więc mam podobny pproblem stuka jak skręcam kołami i słychac koło kierownicy tak jak by piasek był w łozysku na dodatek czasem wspomaganie miprzestaje działąc co to moze byc co do stukania to mysle ze to łozycka na mack prersonach ( niewiem czy dobrze napisałem hehe :) )
wie ktos mzoe ?
bartek581228
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2008, o 21:09
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez yelonec » 10 lip 2008, o 23:20

Ja mam takie objawy od 3 lat i jakoś jeżdże do tej pory.

W warsztacie mi gościu powiedział że pompa wspomy się juz rozlatuje, że w środku coś tam się wyrabia i żebym uważał żeby nie kręcić w miejscu i żeby nie skręcać do oporu kołami.
Trzymam się tych zasad i już 60tys na czymś takim przejechałem.

Niby pompa wspomagania nie taka droga, ale nigdy nie wiesz na co trafisz kupując używke więc narazie nie wymieniam.
yelonec
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 22:22
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości