wspomaganie szwankuje

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

wspomaganie szwankuje

Postprzez LTD » 13 paź 2009, o 12:03

nie wiem w czym leży problem pompę niedawno wymieniałem, płynu jest odpowiednia ilość... wczoraj jechałem do pracy na nockę i było ok ale za to dzisiaj rano miałem problemy ze wspomaganiem na niskich obrotach, tak jakby coś przerywało nie było płynności, ciężko chodziło... ale jak samochód się rozgrzał jak przyjechałem do domu było ok... w czym może być problem?? pozdrawiam
Avatar użytkownika
LTD
Czytacz
 
Posty: 81
Dołączył(a): 27 cze 2009, o 08:06
Lokalizacja: Słupca

wspomaganie szwankuje

 

Postprzez zombek » 13 paź 2009, o 14:08

Sprawdź najpierw naciąg paska bo możliwe jest że się po prostu poluzował.
Mój czarnulek :D
Kliknij tu
Avatar użytkownika
zombek
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 12 wrz 2008, o 23:45
Lokalizacja: ZS

Postprzez radomiak » 13 paź 2009, o 20:06

sprawdz tez plyn ja kupilem kiedys do swojego na staci w szczecinie i many mowile ze to napewno ten jak sie okazalo jak pojechalem do kolegi Sotom zeby zrobic pompe plyn byl od skrzyni jeszcze dotego automata . na butli byla etykieta a jak Grzes zerwal to pokazala sie 2 nalepka i wszystko jasne.
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Sivy » 13 paź 2009, o 20:57

LTD, u mnie piszczala pompa, a bylo to spowodowane starym i rozcieganietym paskiem.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Postprzez LTD » 19 paź 2009, o 12:47

radomiak napisał(a):sprawdz tez plyn ja kupilem kiedys do swojego na staci w szczecinie i many mowile ze to napewno ten jak sie okazalo jak pojechalem do kolegi Sotom zeby zrobic pompe plyn byl od skrzyni jeszcze dotego automata . na butli byla etykieta a jak Grzes zerwal to pokazala sie 2 nalepka i wszystko jasne.

nie dawno miałem wymienianą pompę i robił mi to wuja więc szajsu jakiegoś by mi nie nalał

Sivy napisał(a):LTD, u mnie piszczala pompa, a bylo to spowodowane starym i rozcieganietym paskiem.

też nie wchodzi w grę bo wraz z wymianą pompy kupiłem nowy pasek

może rzeczywiście jest to wina luźnego paska, dzisiaj mam wkońcu wolne to sprawdzę to
Avatar użytkownika
LTD
Czytacz
 
Posty: 81
Dołączył(a): 27 cze 2009, o 08:06
Lokalizacja: Słupca


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości