tylnia os ? :|

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

tylnia os ? :|

Postprzez KrysteK_ » 29 sty 2009, o 18:14

Witam! Nie wiedzialem w jakim dziale to napisac wiec napisze tutaj ;) Wiec mam taki problem..
dzis dostrzeglem na swoim MK3 roznice miedzy prawa a lewa strona na tylniej osi, tzn prawa strona (ta od strony pasazera bardziej sie chowa do srodka), a z 2 strony wydaje mi sie ze jest okej..teraz mysle co z tym zrobic :( macie jakies pomysly/dogady itd?:) dodam ze niedawno bylo zmienione zawieszenie..i podczas ustawiania zbierznosci koles niby mi z tylem kopal, a z tego co slyszalem to tyl jest staly, i nie ma nic do regulacji :| wiec nie wiem..
Moze to byc przyczyna np tego ze auto bylo kiedys bite z tej strony ? Bo raz mialem taka stluczke, ale tylko na wysokosci drzwi...nie mam zielonego pojecia .. piszcie co myslicie, i ewentualnie jakie czynnosci podjac co do tego problemu :) Dzieki ! Pozdrawiam!
KrysteK_
Czytacz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 8 gru 2007, o 15:41
Lokalizacja: Pszczyna

tylnia os ? :|

 

Postprzez Golfik1986 » 29 sty 2009, o 23:39

tylu sie nie rusza wiec nie wiem co on ci mogl tam ustawiac. jak dla mnie wynik moze byc po stluczce o ktorej piszesz ze os sie troche schowala ja bym pojechal na kanal zobaczyl od dolu co tam widac lub diagnostyka ona ci pokaze na pewno co jest na rzeczy
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez KrysteK_ » 29 sty 2009, o 23:57

a ja slyszalem ze jest jakas regulacja tylu..juz wczesniej mi sie zdawalo ze tyl cos dziwnie stoi w sumie..ale nie zwracalem uwagi..
KrysteK_
Czytacz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 8 gru 2007, o 15:41
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez rogal133 » 30 sty 2009, o 17:36

KrysteK_ napisał(a):a ja slyszalem ze jest jakas regulacja tylu..

wg ksiązki sam naprawiam to nie ma rególacji tylniej osi i jest napisane tylko ze sie sprawdza zbieznos ale sie nie ustawia
Avatar użytkownika
rogal133
Badacz tematu
 
Posty: 350
Dołączył(a): 31 gru 2008, o 18:04
Lokalizacja: RadziejóVW

Postprzez KrysteK_ » 31 sty 2009, o 01:37

rogal133 napisał(a):
KrysteK_ napisał(a):a ja slyszalem ze jest jakas regulacja tylu..

wg ksiązki sam naprawiam to nie ma rególacji tylniej osi i jest napisane tylko ze sie sprawdza zbieznos ale sie nie ustawia


No to ja nie wiem :| Najlepiej zawioze auto na geometrie kol i niech mi ustawia tylne kola wzgledem przednich, bo to jest niemozliwe..dzis sprawdzilem na kanale auto i wszystko ok jest..wiec nie mam pojecia czemu tak jest..belka jest wporzadku, ale zauwazylem ze jest 1 sruba tzn 2 (z 1 i 2 strony) do czegos..ale nie wiem do czego... Pozdr! ;)
KrysteK_
Czytacz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 8 gru 2007, o 15:41
Lokalizacja: Pszczyna


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości