przednia lewa półośka

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

przednia lewa półośka

Postprzez Legionista » 2 lut 2009, o 16:37

Witam Panowie
Mam Mały Problem strzela mi z lewej strony Półośka tak jak by przegub wewnętrzny, pojechałem do mechnika i zostawiłem Auto mu - po 2 dniach odebrałem autko a ten gada mi ze skrzynia mi padła (biegi wchodza idelanie - tylko wstech jak jade to nie raz przerwie na zimnym) Mechnika rówież powiedział ze to nie półośka tylko łozysko w skrzyni ale skubany nawet tego nie sprawdził,a problem jest taki ze jak jade na prostym odcinku to mi wali jak przegub tak ( wewnętrzny) w tygodniu wstawiam auto do innego mechanika u którego bylem i opowiedziałem mu sowja historie i on stwierdził ze to prawdopodobnie półośka do wymiany.
Może ktoś się z takim problemem styknoł, dodam jeszcze czu jade na na luzie czy dam mu bieg to tak samo mi strzela - wali - nie mam określenia do tego dzwięku.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Legionista
Members
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 30 gru 2008, o 15:49
Lokalizacja: SFD

przednia lewa półośka

 

Postprzez raf.sie » 9 lut 2009, o 12:09

kolego a sprawdzałeś czy koło jest dobrze dokręcone?? jak będzie niedokręcone to też może wydawać podobne dźwięki
co za ......... naród
raf.sie
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 14:10
Lokalizacja: somewhere

Postprzez BULID » 10 lut 2009, o 11:05

jak Ci caly czas to wali to sadze ze jest to wina krzyzaka Cardana, natomiast jezeli tylko przy skretach to sworzen masz do wymiany
BULID
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 sty 2009, o 14:16
Lokalizacja: Rumia

Postprzez mani51 » 10 lut 2009, o 16:17

BULID napisał(a):jak Ci caly czas to wali to sadze ze jest to wina krzyzaka Cardana, natomiast jezeli tylko przy skretach to sworzen masz do wymiany


kolego zastanów sięco ty piszesz...krzyżak kardana - nie ma czegoś takiego w golfie

poza tym padnięty przegub najwcześniej objawia się stukaniem przy skręcaniu a przy jeździe na prostej będzie cicho
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Postprzez BULID » 11 lut 2009, o 00:45

pomylilem przegub cardana z wewnetrzym moja pomylka ups ;P (blad nazwy sory)
jak wymienil go mechanik w moim autku to przestalo stukac ;]
BULID
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 sty 2009, o 14:16
Lokalizacja: Rumia

Postprzez Legionista » 11 lut 2009, o 11:37

mani51 napisał(a):
BULID napisał(a):jak Ci caly czas to wali to sadze ze jest to wina krzyzaka Cardana, natomiast jezeli tylko przy skretach to sworzen masz do wymiany


kolego zastanów sięco ty piszesz...krzyżak kardana - nie ma czegoś takiego w golfie

poza tym padnięty przegub najwcześniej objawia się stukaniem przy skręcaniu a przy jeździe na prostej będzie cicho


Przegub wewnetrzny jak strzeli to stuka na prostej cały czas! A przegub zewnetrzny to jak skrecasz to strzela

[ Dodano: 2009-02-11, 10:37 ]
raf.sie napisał(a):kolego a sprawdzałeś czy koło jest dobrze dokręcone?? jak będzie niedokręcone to też może wydawać podobne dźwięki


Koło jest dobrze przykrecone !

[ Dodano: 2009-02-12, 11:57 ]
Usterka juz znaleziona i naprawiona - Przegub wewnetrzny strzelił !!!
Koniec tematu
Avatar użytkownika
Legionista
Members
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 30 gru 2008, o 15:49
Lokalizacja: SFD


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość